Lucy Hale a rozhovor pro JustJared

30. května 2014 v 17:16 | charlie* |  INTERVIEWS

Když Lucy fotila nový photoshoot pro JustJared, udělala s němi i krátký rozhovor. Vkládám vám ho tady, překládala jsem ho, takže vás prosím, aby jste ho kopírovali pouze se zdrojem, děkuju moc za pochopení.


JustJared: Zbývá už jen pár dní před vydáním "Road Between". Jak to oslavíš? Chystáš nějaké velké plány na den vydání?

Lucy Hale: Tohle album je můj sen a já jsem nebyla nikdy šťastnější! Budu 3.června pracovat, a bude určitě nějakou dobu trvat než se album uchytí a než si tenhle úspěch začnu užívat. Citím se neuvěřitelně!

JJ: Kdo tě nejvíce u alba inspiroval? Nějaká zvláštní situace, nebo údalost?

LH: Je pro mě obtížné určit přesný moment, nebo situaci, protože to byl můj životní sen. Inspirovalo mě tolik různých lidí v průběhu let. Dá se říct, že album je odrazem všech těchto vztahů a okamžiků.

JJ: Která píseň na albumu se tě dotýká nejvíc?

LH: Ach můj Bože, tohle je těžká otázka. Pracovala jsem na albu 2 roky, takže mají na mě vliv všechny písně z různých důvodů. V současné době ale píseň "Nervous Girls".

JJ: Na jakých umělcích si vyrůstala?

LH: Samozdřejmě, že na Martine McBride, Faith Hill a Shanie Twain. Jsou tak působivé. Silné, krásné, milé a talentované!

JJ: Miluješ svojí postavu Ariu. Myslíš, že bys někdy mohla jako Lucy Hale zazpívat v "Pretty Little Liars", nebo si myslíš, že se country do seriálu nehodí?

LH: Ano, proč ne? Člověk nikdy neví!

(c) lucyhale-only.blog.cz
 


Komentáře

1 Roxy Roxy | Web | 30. května 2014 v 21:17 | Reagovat

Jsem na to album docela zvědavá, i když nevím, kdy se dostanu k poslechu, protože na country musím mít vhodnou náladu, jinak to normálně neposlouchám :D Každopádně škoda, že je rozhovor tak krátký, ale i tak díky za překlad:)

2 Mirco (http://britney-spears.er.cz/) Mirco (http://britney-spears.er.cz/) | Web | 30. května 2014 v 23:38 | Reagovat

ja som tiez vyrastal na shanii twain :D :)  skvely rozhovor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama