Červen 2014

Lucy natáčí nový videoklip

23. června 2014 v 15:03 | charlie* |  NEWS

Krásný den všem. Přináším skvělou zprávu! Naše malá Lucy v těchto dnech natáčí videoklip k singlu "Lie a Little Better". Bude to druhý videoklip k jejímu albu "Road Between". Podle všeho je Lucy z nového videoklipu tak unešená jak my - její fanoušci! Už teď se nemůžu dočkat, bude to určitě stát za to. Jinak přikládám vám novou fotografii, jedná se o cover právě k singlu "Lie a Little Better".Gallery Updates » Cover Signle » Lie a Little Better


Lucy a její vystoupení v Grand Ole Opry

22. června 2014 v 15:20 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. Konečně nějaké nové fotografie Lucy. Jsou ze včerejška (21. června 2014). Naše malá Lucy tam měla menší debutový koncert, jedná se o ohromující show "Grand Ole Opry", která se odehrává v nejlepší hale v Nashvillu. Fotografií je přes 20. Lucy je tam nádherná, jako andílek, jde vídět, že si to užívala. Už aby se objevily videa! Užite si fotky.
Gallery Updates » Performances » Lucy at Grand Ole Opry (21st June 2014)


Lucy Gallery Updates

21. června 2014 v 22:26 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer všem. Konečně jsem si udělala layout se vším všudy s kterým jsem moc spokojená, velká zásluha patří Darllet, která semnou mělu tu trpělivost a vysvětlila mi jak nastavit záhlaví, které mi dělalo vždycky problém, za to moc děkuju ještě jednou. Jinak novinky u Lucy ani Iana žádné, jen se objevily další fotografie Lucy z konference "Pretty Little Liars". Lucy je tam sladká, ty momentky jsou úžasné! Užijte si je.Gallery Updates » Appearances » "PLL" Press Conference (13th June 2014)


Lucy Hale v Radio Disney

20. června 2014 v 16:47 | charlie* |  NEWS
Ahoj všichni! Přináším vám video Lucy, ve kterém je v rádiu Disney, kde s moderátory mluví o módě a módních trendech. Lucy je ve videu zlatá a usměvavá jako vždy! Přeji pěkný zbytek dne.


Lucy Hale a Tyler Blackburn na koncertě

18. června 2014 v 12:32 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Mám pro vás další fotografie, které jsou tentokrát z pondělka (16. června 2014), kdy si naše Lucy vyrazila se seriálovým kolegou Tylerem Blackburnem na koncert "My Big Night Out", který se konal v Los Angeles. Škoda, že jsou jen tři fotky. Snad se objeví ještě nějaké další.IHEARTRADIO ALBUM RELEASE PARTY IN BURBANK

18. června 2014 v 12:26 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré odpoledne všem. Objevily se fotografie ze včerejška (17. června 2014), kdy byla Lucy na akci, kterou pořádalo iHeartRadio. Jednalo se o party, která oslavovala vypuštění nového alba "Road Between" v Burbanku. Lucy je na fotkách opět zase milá. Měla na sobě hezký a jednoduchý outfit.


Gallery Updates » Appearances » iHeartRadio party release (17th June 2014)

Teen Choice Awards 2014

17. června 2014 v 20:48 | charlie* |  NEWS

Dne 10. srpna 2014 se bude konat jako každý rok ocenění "Teen Choice Awards". Seriál "Pretty Little Liars" a naši miláčci Ian Harding a Lucy Hale, byli nominování v těchto kategoriích:

» Seriál "Pretty Little Liars" byl nominován v kategorií o nejlepší drama televizní seriál.
» Keegan Allen a Ian Harding jsou nominování v kategorii Choice TV Actor za drama.
» Troian Bellisario a Lucy Hale budou společně soutěžit o nejlepší seriálovou herečku za drama.

Pojďmě podpořit Lucy a Iana! Hlasovat už teď můžete TADY, a to jednou denně. Ceny se budou předávat 10. srpna 2014 v Los Angeles.

Aktualizace

17. června 2014 v 17:41 | charlie*

Ahoj všichni. Bouhžel dnes nejsou žádné novinky u Lucy ani u Iana. Takže sem vám připravila aktualizace rubrik, které jsem upravila aby byly hezčí a přehlednější. Můžete se podívat na rubriky, kde zjistíte jaké přítele Lucy měla, jaké má tetování, jakou má rodinu. Nebo si také můžete poslechnout všechny písně z jejího alba + prohlídnout si texty písní. Doufám, že se vám to bude líbít! BOYFRIENDS, TATTOOS, FAMILLY, TIMELINE

Lucy Hale na konferenci "Pretty Little Liars"

16. června 2014 v 16:06 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Krásný den všem. Na internetu se objevily fotografie z pátku 13tého 2014, kdy byla naše Lucy společně s kolegyněmi (Ashley Benson, Shay Mitchell a Troian Bellisario) na tiskové konferenci věnované seriálu "Pretty Little Liars". Konference se konala v západním Hollywoodu, Kalifornii. Lucy je tam překrásná, strašně se mi líbí ty její šaty a dokonalý účes!


Gallery Updates » Appearances » "PLL" Press Conference (13th June 2014)

Lucy na akci od "American Rag"

15. června 2014 v 15:43 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré odpoledne přeju. Lucy se včera (14. června 2014) v den svých 25. narozenin zúčastnila akce, kterou pořádal magazín "American Rag". Lucy je jejich tváří, takže na akci nesměla chybět. Měla na sobě pěkný jednoduchý outfit s pěknými doplňky. Není fotka na které by se neusmívala. Dokonce na konci akce zazpívala. Užijte si fotografie, je jich v galerii přes 30.