Červenec 2015

Lucy na obálkách magazínu

28. července 2015 v 11:50 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré odpoledne. :) Lucy se objevila na dvou obálkách magazínu pro červenec 2015. První se objevila na obálce německého časopisu "Meiden" a na druhém "Girlz". Vybrali na obě moc pěkné fotografie, kde je Lucy jako sluníčko. ♥ Tak si aspoň užijte tyto dvě obálky. :)


Gallery Updates ~ Magazine Scans ~ Meiden (July, 2015)
Gallery Updates ~ Magazine Scans ~ Girlz (July, 2015)


Lucy Hale v "Late Night with Seth Meyers"

27. července 2015 v 22:04 | charlie* |  NEWS

Když už se neobjevují žádné nové fotografie, objevila se alespoň jedna skvělá novinka!

Minulý týden se na stanici NBC v pořadu "Late Night with Seth Meyers" zúčastnila herecká kolegyně z "Pretty Little Liars" a kamarádka Lucy - Ashley Benson.
Objevila se zpráva, že se téhle talk show zúčastní i naše Lucy Hale. Lucy se tam objeví už 6.srpna 2015.

Už teď se moc těším na fotky a videa. ♥

Instagram #09

26. července 2015 v 15:03 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ještě, že je Lucy aktivní aspoň na tom Instagramu, když už dlouuho o ní nebyly žádné novinky. :D Přidávám dvě fotografie, na první je se svýma kamarádkama, hádám, že se byly někde pobavit :) a na druhé je se svojí novou kabelkou, která je naprosto originální! :D Lucy je na obou fotkách krásná, moc se mi líbí ty její zesvětlené vlasy. ♥

@lucyhale: konečně jsme našly Carmen San Diego @chloebridges @notoriousnev
@lucyhale: protože každá holka potřebuje popcorn tašku. ♥♥


Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram Photos


NÁBĚR + KONTROLA AFFILATES (26.7 - 5.8 2015)

26. července 2015 v 14:49 | charlie* |  AFFILATES
Rozhodla jsem se udělat náběr + kontrolu affilates, abych si v tom udělala trošku pořádek, protože jsem si všimla, že dost spřátelených stránek, sem ani nechodí. Taky jsem se rozhodla, že to nebudu nikomu oznamovat na blogu, určitě si téhle kontroly, všimnete, když sem chodíte. :)
Moc bych chtěla poprosit, ty, kteří už nechtějí být affs, aby se zbytečně a s donucení nezapisovali. :)

Ale pokud chcete nadále zůstat affilates, nebo chcete někdo nově spřátelit, tak teď máte možnost. :)

PRO STARÉ AFFILATES:

001: přezdívka + blog
002. skupina (elite, sister, normal)
003. proč chcete zůstat (nepovinné)


PRO NOVÉ AFFILATES:
001. přezdívka + blog
002. skupina (elite, sister, normal)
003. o kom máš stránku?
004. jsi tady poprvé?


editorial by Andie

BOYFRIENDS

24. července 2015 v 16:33 | charlie* |  BOYFRIENDS
DAVID HENRIE
leden 2007 - březen 2009
David a Lucy se seznámili už ve škole, Davida můžete znát ze seriálu "Kouzelnici z Waverly Place", kde si střihla i tam jeho přítelkyni Mirandu. Ti dva spolu prožili dva roky a dá se říct, že spolu dospívali. Rozešli se v roce 2009, kdy se začali šířit drby, že jí David podvádí se svou seriálovou kolegyní Selenou Gomez, David to nevyvrátil a Lucy se s ním rozešla, protože v něm ztratila důvěru. Baví se ale spolu dodnes a občas se společně objeví na nějaké akci.

ALEX MARSHALL
prosinec 2010 - leden 2011
♥ Alex je klávesista ze skupiny "The Cab". Potkali se na jednom večírku, kde je spolu seznámili její kamarádi. Vydrželi spolu rok a potom se rozešli.

CHRIS ZYLKA
leden 2012 - leden 2013
♥ Druhá velká láska Lucy byl Chris Zylka, který se proslavil hlavně díky ukončenému seriálu "The Secret Circle". Zažili toho spolu hodně, skoro každý den je paparazzi zastihli ruka v ruce, Chris doprovázel Lucy na akce a ona jeho. Zlom ale nastal, když Chrisovi na Twitteru někdo napsal: "Tvoje přítelkyně je nádherná a úžasná. Ale jsem si jistí, že to víš." a Chris na to zareagoval "Nemám přítelkyni, rozhodla se, že je pro mě moc dobrá". Lucy se s ním rozešla a o něco později se jí na Twitteru veřejně omluvil. (Originální TWEET.)

GRAHAM ROGERS
červen 2013 - září 2013
♥ O 2 roky mladší herec Graham se proslavil hlavně díky seriálu "Revolution". Ti dva spolu nejdříve začínali jako kamarádi ale postupem času spolu začali randit. "Je to takové zlatíčko!" říkala o něm Lucy. Dokonce spolu zažili i dovolenou na Hawaii, ale jejich vztah vydržel něco kolem 3 měsíců.


JOEL CROUSE
duben 2014 - červen 2014
♥ Další krátký románek Lucy zažila o 3 roky s mladším country zpěvákem. Ti dva se spolu poprvé objevili v dubnu 2014, kdy si společně vyrazili na basketbalový zápas. Pak se spolu začali objevovat ruka v ruce. Rozešli se v červnu, protože Lucy dokončila svou desku "Road Between" a pokračovala v natáčení "Pretty Little Liars", takže začali mít na sebe čím dál tím méně času. Dnes jsou ale dobrými přáteli a Lucy ho má moc ráda.

ADAM PITTS
říjen 2014 - březen 2015
♥ Adam je britský bubeník ze skupiny "Lawson", je o 2 roky mladší než Lucy a poprvé se spolu objevili na veřejnosti v řijnu 2014, když byli společně na nákupech ruka v ruce. Jednu dobu se spolu nikde neukazovali, pak spolu byli naposledy viděni v březnu 2015.

ANTHONY KALABRETTA
červen 2015 - prosinec 2016
♥ Anthony je hudebník, s kterým byla Lucy poprvé viděna 17.června 2015, když šli společně z cvičení, to jsme se ale domnívali, že jsou pouze kamarádi. Zlom přišel 30. června 2015, kdy spolu odjeli na dovolenou na Hawaii. Pár spolu vydržel přes rok, ale v prosinci 2016 se rozešli, důvod není známý, Lucy si vymazala všechny jejich společné fotky ze svých sociálních sití.

(c)LUCYHALE-ONLY.BLOG.CZ

Instagram #08

24. července 2015 v 15:54 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, opět a zase přidávám jenom fotografie z Instagramu :(, Lucy přidala jenom 2. První je vzpomínková z jejího staršího krásného photoshootu a druhá z rozlučky jejího kamaráda Adam. Lucy je na obou samozřejmě krásná. ♥

@lucyhale: @damonbaker
@lucyhale: sbohem dadam (@internadam) milujeme tě! @notoriousnev, @anthonykalabretta, @giacomo_gianniotti


Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram Photos

LUCY HALE

23. července 2015 v 22:15 | charlie* |  LUCY

Zajímá tě obsáhlý životopis Lucy Hale, chceš se podívat na seznam písní k prvnímu albu "Road Between", nebo tě zajímá kompletní seznam seriálů a filmů, kde si Lucy zahrála jak hlavní roli, tak malou? Taky se můžeš podívat na nejžhavější novinky, zajimavosti o Lucy, které si možná ani nevěděl/a. Taky zjistíš, co znamená její jméno. Určitě si z nějaké kategorie vybereš.


BIOGRAPHY l přehledný životopis
FILMOGRAPHY l podívej se v jakých seriálech a filmech dostala roli
MUSIC l všechno o jejich hudebních projektech
TRIVIA l zajimavosti, které jsi o ní možná ani nevěděl/a
NAME MEANING l podívej se, co znamená její jméno
RESUME l kompletní seznam a přehled, kde se objevila
QUOTES l výroky, které Lucy Hale řekla
NEWS l nejžhavější novinky

Teď zamiříme do detailnějších kategorií, které se týkají života Lucy Hale. Zde se můžete podívat na seznam potvrzených vztahů, jaké tetování zdobí její tělo, jak vypadá její rodina, které domací mazlíčky má doma, kdo patří mezi její nejlepší kamarády, nebo taky jak se spolu s časem měnila a rostla do krásy.


BOYFRIENDS l potvrzené vztahy a románky
BEST FRIENDS l seznam dobrých přátel Lucy
TATTOOS l jaké tetování zdobí její tělo
PETS l domácí mazlíčci
FAMILY l jak vypadá rodina Lucy
TIMELINE l jak se postupem času měnila


BEST FRIENDS

23. července 2015 v 20:53 | charlie* |  BEST FRIENDS
IAN HARDING
Ian je kolega Lucy ze seriálu "Pretty Little Liars", kde hraje Ezru Fitze. Už od prvních okamžiků si spolu rozumněli, i když zezačátku se při líbacích scénách dost styděli, Lucy říkala, že zezačátku si před takovou scénou oba čistili zuby, aby měli svěží dech a teď to vůbec neřeší. Ian je pro Lucy dost důležitý, říkají si úplně všechno, řeší spolu vztahy a zažívají spoustu legrace. Lucy tvrdí, že věří, že jím jejich kamarádství vydrží ještě hodně dlouho.

ASHLEY BENSON
Další seriálová kolegyně z "Pretty Little Liars", kde hraje Hannu Marin, holky se znají už ale dlouho před tím, seznámily se, když jím bylo teprve 15 let. Dokonce spolu 2x byly tváří oblečení Bongo. Jejich vztah se ale zhoršil v roce 2012, kdy Lucy začala chodit s Chrisem Zylkou, Ashley a Lucy měly mezi sebou nějaké neshody, ale už se jejich vztah zlepšil a jsou pořád dobré kamarádky.

ANNIE BREITER
Annie je úplně nejlepší kamarádka Lucy. Annie je něco jako její sestra. Jsou to nerozlučné kamarádky už hodně dlouho, jezdí spolu na dovolené a tráví spolu dost času. Annie taky Lucy doprovází na různých akcích a několikrát je paparazzi spolu vyfotily.

COLTON HAYNES
Další moc dobrý kamarád je Colton Haynes, kterého můžeme znát ze seriálu "Teen Wolf". Ti dva se spolu znají dlouho a několikrát se říkalo, že spolu chodí, ale není to pravda, jsou to jen dost dobří kamarádi, kteří se několikrát objevili na stejné akci. Lucy má Coltona moc ráda a rozumí si s ním.

PETS

23. července 2015 v 20:35 | charlie* |  PETS
BENTLEY HALE
Bentley je jorkšír, kterého Lucy dostala ke svým 15tým narozeninám, strašně dlouho si přála pejska a pak ho konečně dostala. Řekla, že je to její nejmenší láska života. Když ho poprvé viděla věděla, že je dokonalý. Bentley byl velmi hravý a mazlivý. Bohužel v roce 2016 Bentley zemřel. :(

JACK HALE
Jack je maltezáček a druhý pejsek Lucy, kterého dostala na Vánoce. Lucy svého pejska Jacka miluje, přidává s ním hodně fotografií na své sociální sítě. Jack žije u maminky Lucy.


ELVIS HALE
Elvis je další maltezáček v rodině Hale. Tentokrát si ho Lucy pořídila v červnu 2016 sama. Je strašně rozkošný a jde vidět, jakou má z něho naše kráska radost. Lucy ho s sebou bere snad všude, i na dovolené.


Fakta Lucy Hale l první část

23. července 2015 v 12:51 | charlie* |  TRIVIA

Její křestní jméno není Lucy ale Karen (Karen Lucille Hale). Lucy jí ale říkají už od malička, její přezdívky jsou Goose, Boots, Luc nebo Lucy Ho. Měří pouhých 157 cm. Je to levačka a věří v duchy, nadpřirozenost.


Věřte tomu, nebo ne Lucy Hale se ucházela o roli Anastasii Steele v "50 Odstínů šedi". Nakonec je ráda, že roli nedostala, protože na to řekla "Byly tam některé věci, při kterých sem se cítila trapně, když jsem je jenom četla nahlas. Musíte to všechno brát vážně a upřímně." Naopak byla moc zklamaná, že nedostala roli Alice Cullen ve "Stmívání". Chtěla si moc zahrát upíra.


Lucy Hale se nejprve ucházela v "Pretty Little Liars" o roli Hanny Marin, kterou ztvárňuje Ashley Benson. Ale režiséři věřili, že jedině Lucy přivede postavu Ariu Montgomery k životu, a měli pravdu, my jsme rádi, že to takhle dopadlo.


Lucy by prý neměla problém randit s učitelem "Podle mě je to přímo fascinující, vzrušující, když víte, že se můžete dostat do problémů.". Ale určitě není nikdo tak HOT jako Ezra Fitz.


Lucy je posedlá jednorožci. Její láska k téhle mýtické bytosti začala v roce 2013, kdy se na Just Jared Halloween párty oblekla za jednorožce. Fanoušcí jí začali posílat věci s jednorožci a Lucy neměla jinou možnost.


V roce 2012 v rozhovoru s Cosmopolitanem, Lucy přiznala: "Nikdy předtím jsem o tom nemluvila, ale vydržela jsem i několik dní bez jídla. Maximálně jsem si dala nějaké ovoce a šla do posilovny, kde jsem strávila i 3 hodiny, věděla jsem, že mám problém, ale změnila jsem se."


V říjnu 2014 se Lucy stala tetou. Její starší sestra Maggie porodila. Lucy dala několikrát na svůj instagram fotky s miminkem nebo oblečení, které mu koupila. Je to skvělá teta!

• První část

(c)LUCYHALE-ONLY.BLOG.CZ