Srpen 2015

Photoshoots Updates

29. srpna 2015 v 11:59 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno, mám pro vás dvě nově zveřejněné fotografie z photoshootu "Become With Us", kde je Lucy úplně zlatá, jako sluníčko! A druhá z které mám neskutečnou radost je z nového photoshootu pro vlasovou kosmetiku "BlowPro", kde je nádherná, miluju ten účes, užijte si je. ♥

Gallery Updates ~ Photoshoots ~ Become With Us

Gallery Updates ~ Photoshoots ~ BlowPro

BlowPro , We Love Disney

27. srpna 2015 v 12:55 | charlie* |  NEWS

Ahoj všichni, jak jsem vás informovala v předchozím článku, Lucy Hale se stala tváří vlasové kosmetiky BlowPro, objevilo se video z focení photoshootu, kde Lucy mluví o téhle oblíbené značce, musím říct, že video mě moc nadchlo, protože tam můžeme vidět, že fotek k photoshootu bude opravdu hodně a Lucy je tam nádherná. ♥ Nemůžu se dočkat až se photoshoot objeví celý.

Dále mám pro vás další video a to promo k očekávanému albu "We Love Disney",na kterém se podílí i naše Lucy, bude zpívat písničku k Ledovému království "Let it Go". Promo je určitě zajimavé, jsou tam ukázáni všichni, kteří se na albu objeví, Lucy je tam zlatá. ♥ Užijte si tyto dvě skvělé videa! :)


Lucy je tváří vlasové kosmetiky BlowPro

25. srpna 2015 v 17:40 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. Mám pro vás skvělou zprávu, herečka a zpěvačka Lucy Hale je tváří vlasové kosmetiky BlowPro. Je to její oblíbená vlasová kosmetika. :) Lucy k téhle kampani nafotila nádherný photoshoot, bouhžel se objevily jenom dvě fotografie, ale doufám, že jich bude více. Lucy je na fotkách naprosto nádherná! ♥

Gallery Updates ~ Photoshoots ~ BlowPro

Gallery Updates ~ Campaigns ~ BlowPro

Flaunt Magazine photoshoot

23. srpna 2015 v 21:55 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer. Přidala jsem do galerie photoshoot pro Flaunt Magazine, který je sice z roku 2014, ale teď sem ho našla ve vysoké kvalitě. Tenhle photoshoot mi příjde dost zvláštní, ale musím říct, že tam strašně vynikl krásný obličej Lucy. Jí sluší prostě všechno. ♥ Je to dost povedený shoot, užijte si ho! :)
Gallery Updates ~ Photoshoots ~ Flaunt Magazine

Lucy ukazuje své "rybářské" schopnosti

23. srpna 2015 v 10:44 | charlie* |  NEWS

Ahoj všichni. Mám pro vás skvělé video! Lucy Hale se zúčastnila OTF - Gone Fishin', jedná se o výzvu, kde slavné osobnosti hrajou známou hru, kde chytají ryby. Jsem ráda, že se toho zúčastnila i naše Lucy. Video je sice krátké ale dost jsem se u něho pobavila, Lucy je tam naprosto zlatá a vtipná! :D Hlavně nakonci. Lucy také prozradila, že tohle kdysi hrávala se svým otcem. Užijte si toho vtipné video! ♥


Lucy na nákupech s přítelem

20. srpna 2015 v 21:02 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, tak se vám tady ještě hlásím s novými fotografiemi, které jsou ze včerejška (19. srpna 2015). Naše malá kráska si vyrazila se svým přítelem Anthonym (on se mi prostě k Lucy nehodí :( ale hlavně, ať je šťastná) na nákupy v Hollywoodu. Lucy byla celá krásná, ten klobouček a vyžehlené vlasy jí moc sluší. ♥ Taky se mi líbí outfit, který měla a doplňky. Konečně jsou fotografie ve velké kvalitě. Tak si je užijte! :)

Lucy ve Studio City + nový photoshoot

20. srpna 2015 v 8:45 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno. Mám pro vás fotografie z neděle (16. srpna 2015), kdy se konalo Teen Choice Awards. Objevily se fotky ze Studio City, kdy tam paparazzi zastihli Lucy, bouhžel, nevím, kde měla namířeno. :( Ale podle fotek nejspíše na cvičení a nákupu. Lucy měla jednoduchý outfit, který jí ale sakra slušel! :) Bouhžel, fotografie jsou v malé kvalitě, ale aspoň něco. :( Dále mám pro vás dvě fotky z photoshootu, který vznikl na TCHA, Lucy je tam naprosto sladká! ♥ Užijte si je.


Gallery Updates ~ Photoshoots ~ Teen Choice Awards Candie's 2015

TEEN CHOICE AWARDS 2015

18. srpna 2015 v 17:54 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, tak vám tady přidávám fotografie z neděle (16. srpna 2015) předávání cen Teen Choice Awards 2015. Lucy opět vyhrála cenu v kategorii: TV ACTRESS: DRAMA. Moc jí gratuluju, protože ona si to zaslouží. ♥ Nevím, kde začít, byla naprosto dokonalá, ty šaty, které měla na sobě, to ani nemluvím o tom přidělaném copu (začínají mi chybět její dlouhé vlasy :D) a krásným doplňkům - hlavně naušničkám. ♥ Byla zase všude tak moc usměvavá! :) V galerii jsou fotografie z příjezdu na modrý koberec, potom ze samotné show, kde vyhlašovala vítěze společně s herečkou Maiou Mitchell, poté s kolegy z Pretty Little Liars (Vanessa Ray, Janel Parrish, Tyler Blackburn, Ashley Benson a Shay Mitchell.) - moc mě mrzí neúčast Iana Hardinga, který vyhrál ve stejné kategorii jako Lucy. A pak další fotky už po show. :) Užjte si je! ♥

Gallery Updates ~ Appearances ~ TCHA - Arrivals (16th August 2015)

Galley Updates ~ Appearances ~ TCHA - Show (16th August 2015)

Gallery Updates ~ Appearances ~ TCHA - Press Room (16th August 2015)

Instagram #20

17. srpna 2015 v 9:07 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno, mám pro vás fotografie z Instagramu Lucy Hale. Jedná se o fotky související se včerejškem (16.srpna 2015), kdy se konalo předávání cen Teen Choice Awards. Lucy Hale zase vyhrála v kategorii televizní herečka - drama. Moc jí gratuluju! ♥ Lucy vypadala tak dokonale! Už teď se těším na fotky přímo z akce! ♥

@lucyhale: Okay, jedna z dnešního večera. Velké poděkováí patří také @kdeenihan @kristin_ess @rachelzoestudio že mě takhle připravili ♥
@lucyhale: Tohle je úžasné! Děkuji vám všem za hlasování! Tolik lásky ♥ a moc si vás všech vážím.
@lucyhale: Moje segraaaa @maiamitchell
@lucyhale: S mým hezkým randem na @teenchoiceawards doufám, že mě bude držet za ruku @janellehansen
@lucyhale: Díky za modré stíny @kdeenihan a copek @kristin_ess
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram

"We Love Disney"

16. srpna 2015 v 17:38 | charlie* |  NEWS

Mám pro vás skvělou informaci! "We Love Disney" je nadcházející hudební album vytvořené The Verve Music včetně klasických písní z filmů Disney v podání velkých popových hvězd.
"We Love Disney" výjde na trh 30. října 2015 a objeví se tam známé jména jako je: Jason Derulo, Gwen Stefani, Ariana Grande, Tori Kelly nebo Jessie J.
První propagační singl je "Friend Like Me" originál z Disneyho filmu Aladin, který nazpíval Ne-Yo. Tento singl byl propuštěn 14.srpna na iTunes.

Naše malá kráska Lucy Hale se na albu také podílí! Nazpívá píseň "Let It Go" z filmu Ledové království, kterou předtím nazpívala Demi Lovato. Lucy to zazpívá společně s Rascalem Flattsem.

K této události vznikla i fotografie Lucy Hale, kde je naprosto zlatá! ♥ Doufám, že se fotek objeví více, už se nemůžu dočkat na písničku! :)
@lucyhale: No... sny se plní. Musím nahrát duet s mým idolem @rascallflatts pro WeLoveDisney album výjde 15.října! Chladno mi nikdy nevadilo. @welovedisney
@lucyhale: Vypadá to, že zpráva je venku! Jsem tak nadšená z nahrávání oblíbení písně k @welovedisney album ♥ Nemůžu se dočkat!

Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram

Gallery Updates ~ Photoshoots ~ "We Love Disney"