Září 2015

BlowPro - fotografie z focení kampaně

30. září 2015 v 22:58 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Aby to tady zbytečně nestálo, tak jsem vám nahrála do fotogalerie fotky z videa pro BlowPro, které jsem vám nedávno přidávala. Jedná se o screeny z focení, kterých je dohromady 48. Já pořád doufám, že se objeví už brzy další fotografie k téhle kampani, protože budou určitě dokonalé! ♥ Lucy byla v tom videu (takže samozřejmě i na těchle fotkách :D) nádherná, měla tam dokonalé vlasy, užijte si to! :)
Gallery Updates ~ Campaigns ~ BlowPro - Behind the Scenes

Lucy s Anthonym v Los Angeles

28. září 2015 v 20:29 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Konečně! Konečně! Objevily se nové candids fotografie a to rovnou ze včerejška (27. září 2015), naše malá kráska si vyrazila se svým přítelem Anthonym ven do ulic v Los Angeles. Jsem z těch fotek tak nadšená! Už dlouho se neobjevily candids fotografie. Lucy je totiž na fotkách překrásná, nemám co bych vytkla, líbí se mi její celý outfit, miluju její styl. ♥ Taky měla samozřejmě hezky udělané vlasy, sluší jí vyžehlené. :) Myslím, že fotky se budou líbít i vám, jde vidět, že je Lucy šťastná. ♥

Ian a běh proti Lupusu

27. září 2015 v 12:05 | charlie*

Dobré odpoledne, mám pro vás fotografie ze včerejška (26. září 2015), kdy se Ian Harding zúčastnil dalšího běhu pro svojí nadaci proti Lupusu v Los Angeles. Ian je prostě skvělý! ♥ Moc mu to samozřejmě slušelo, vyfotil se i s několika fanynkama, kterým sakra závidím! :D Užijte si fotky. :)
Gallery Updates ~ Appearances ~ Ian at Lupus Walk (26th September 2015)

Lucy Hale a její krása

26. září 2015 v 20:24 | charlie* |  NEWS

Dobrý večer, mám pro vás jeden článek o Lucy a její kráse, článek je přeložen ze stránky Yahoo. K tomu máte dole skvělé video o Lucy + úvodní fotografie je první ukázka z očekavaného photoshootu pro kosmetiku Mark. Lucy je tam nádherná, nemůžu se dočkat až se objeví. ♥ Tak a teď už jdeme na článek. :) Prosím kopírovat se zdrojem.

Pokud nežijete v jeskyni od roku 2010, víte, kdo je Lucy Hale. Je to herečka ze seriálu "Pretty Little Liars", který se vysílá na ABC family a Lucy tam hraje Ariu Montgomery, seriál právě pokračuju v natáčení 6.série. Lucy je tváří značky Avon Mark od roku 2013, to znamená, že jí naleznete v katalozích, na internetu a také různé video návody na líčení po internetu.

"Vyrůstala jsem na očích veřejnosti, dělala jsem photoshooty, a být na kameře mi pomohlo být krokem napřed od své zóny pohodlí." říká Hale na focení pro značku Mark v Los Angeles. "Kdybych nedělala nic z toho, byla bych jako Plain Jane bez make-upu. To mě inspiruje zkoušet nové věci a nové barvy." Hale má také to štěstí, že má po svém boku kamarádku kadeřnici Kristin_Ess a maskérku Kelsey Deenihan, kteří můžou za to, jak Lucy vypadá na červeném koberci.

Pro Hale znamená krása cítit se dobře "Kdysi jsem se pořád držela pravidel. Myslím, že krása a móda může být zábavou, když vyslyšíte svoje módní choutky." říká. "Dělejte tak, aby jste se cítili nejkrásnějí" Její starší hollywoodské ikony jsou Brigitte Bardot a Audrey Hepburn, k těm dnešním ikonám to jsou Sienna Miller a Kate Bosworth.

Dnes je brána za módní ikonu ona sama - zéjména pokud jde o obočí. Neštěstí pro nás, které genetika tak neobdařila. "Musím poděkovat tátovi za tohle obočí." řekla nám. "Prošla jsem vývojem obočí overplucking a mělo špatný tvar. Teď už to je v pořádku. Jenom jsem ho vyplnila práškem."

Lucy také střídá své účesy. Třeba v loňském roce měla své dlouhé vlasy a pak udělala odvážný krok a nechala si je ostříhat, možná se inspirovala svým charakterem v "Pretty Little Liars". "Jsem velice impulsivní člověk, což může být vzrušující a občas i nebezpečné." říká. "Přemýšlím o tom, co budu dělat dál. Vždycky jsem chtěla udělat něco šíleného, ale bojím se, že mi ty vlasy vypadnou."

I když na "Pretty Little Liars" budeme muset počkat ještě pár měsíců, abychom se dozvěděli, co se bude dít dále (Hale nám řekla, že tahle série bude "mnohem dospělejší"), tento měsíc je součástí zajimavého projektu s názvem m.poverment, je to součástí značky Mark a jedná se o to, že při káždém nákupu lidé přispívají 1 dolar na partnerské zneužívání a násilí.

Pokud jde o vyrůstání v centru pozornosti, Hale si uvědomuje, že to není snadné, ale dělá jí nejlépe zůstat pozitivní. "Udělala jsem hodně chyb, jako každý jiný člověk, ale snažím se mít ve všem pozitivní postoj."

(kliknutím na obrázek se vám spustí video)

Instagram #24

24. září 2015 v 11:47 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré odpoledne, novinky nejsou zase žádné, proto je dobře, že je Lucy aspoň aktivní na tom Instagramu! :D Mám pro vás z něho tři nové fotografie, na dvou je Lucy se svými kamarády a na té poslední se svým přítelem Anthonym, který mi k ní prostě asi sedět nebude, ale, když je Lucy šťastná tak i já. ♥ Užije si fotky! :)

@lucyhale: věci, které věci nemají
@lucyhale: dávám do toho všechno @notoriousnev
@lucyhale: tohle dítko nemůže zůstat příliš dlouho na jedno místě, každý kdo je v Amsterdamu, pozor no tohodle
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram

Vyhlášení kontroly affilates

21. září 2015 v 21:50 | charlie* |  AFFILATES

Tak jo, mám pro vás vyhlášení kontroly. Trošku jsem jí zkrátila, myslím, že se vás zapsalo dost a to jsem ráda. :) I když mě mrzí, že dost mých affilates se nezapsalo, ale jak jsem říkala, možná k tomu měli nějaké důvody a je to každého věc. :) Každopádně, děkuju všem, kteří se zapsali, bouhžel jsem nepřijala úplně všechny a to třeba proto, že mají stránku o něčem, co mě nezaujalo, omlouvám se. :( Nebudu to prostě dál zdržovat, jen.. kdyby si to nějaké mé staré affilates ještě rozmysleli, nebo prostě měli nějakou pauzu na blogu a jsou zpátky, stačí napsat. :) Tak a teď už pojďme k výsledku! :D

Sisters:
http://selenagomez.blog.cz/
http://daily-dornan.blog.cz/
http://k-stewart-fan.blog.cz/
http://iheart-vanessa.blog.cz/
http://elizataylor.blog.cz/
http://prettylittleliars.blog.cz/

Affilates:
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
http://emmastone-hq.blog.cz/
http://debby---ryan.blog.cz/
http://jessica-alba-online.blog.cz/
http://iheart-onedirection.blog.cz/
http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz/
http://daily-kaleycuoco.blog.cz/
http://actresses.blog.cz/
http://nicole-scherzy.blog.cz/
http://glamour-cara.blog.cz/
http://hilaryaddiction.blog.cz/
http://glee-daily.blog.cz/
http://demi-lovato.blog.cz/
http://claireholt.blog.cz/
http://rachel-mcadamsdaily.blog.cz/
http://annexo.blog.cz/

Ostatním se omlouvám, snad to chápete.

Lucy bude mít nový photoshoot

21. září 2015 v 16:22 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ještě se hlásím, na Instagramu se totiž objevily nové fotografie. Lucy Hale fotila nový photoshoot pro značku kosmetiky Mark, kterou je Lucy tváří. Nemůžu se dočkat až se photoshoot zveřejní, protože Lucy vypadala na focení dokonale! ♥ Vy si můžete prohlédnou aspoň tyhle fotografie, dvě přidala sama Lucy, další její nejlepší kamarádka Anne a poslední přímo Mark. Užijte si je. :)

@lucyhale: děkuju @markgirl a @sirenstudio a @maxabadian za příjemný fotící den. Děkuju taky @kdeenihan a @kristin_ess za vzhled! Jsem šťastná holka, že jsem obklopena tak talentovanými a originálními lidmi!
@lucyhale: @annebreiter
@annebreiter: @lucyhale
@markgirl: zákulisí našeho focení magalogu
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram

+ chci vám oznámit, že jsem tenhle blog založila i na ASKu, takže pokud budete mít nějaké otázky na mě nebo Lucy Hale, moc ráda odpovím! :)


Lucy Hale a její "Let It Go"

21. září 2015 v 12:58 | charlie* |  NEWS

Jste připravení?! Na internetu se totiž objevila skladba k albu "We Love Disney", kde naše malá kráska Lucy Hale nazpívala duet s Rascalem Flattsem "Let It Go" k pohádce Ledové Království. Když jsem to slyšela poprvé, měla jsem husí kůži, je to naprostá DOKONALOST! A je radost slyšet krásný hlas Lucy, myslím, že se píseň v jejich podání dost povedla. ♥ Písničku si můžete poslechnout ZDE. A co vám, líbí se? :)


Instagram #22

20. září 2015 v 21:58 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, mám pro vás fotografie z Instagramu, do galerie jsem jich přidala více, ale tady do článku vám přidávám fotku se Sashou Pieterse, kde je Lucy krásná a potom dvě fotky, když byla na focení nového photoshootu pro Mark, na který se moc těším! ♥ Dále fotku, jak Lucy leží na gauči, kde je naprosto roztomilá a jako poslední vzpomínková fotka z photoshootu. Užijte si je. ♥

@lucyhale: náladová holka.
@lucyhale: nejsladší Sasha v celé zemi @sashapieterse27
@lucyhale: milačci pro dnešek
@lucyhale: flashback za práci s mým andělem @damonbaker
@lucyhale: je čas pro Lucy být doma a v posteli
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram


Poll of the Month # September

19. září 2015 v 17:06 | charlie* |  POLL OF THE MONTH
Ahoj všichni, vím, že to tady dávám opravdu "brzo" ale mám pro vás Poll of the Month za měsíc září. Který outfit u vás zvítězí? :) Vybrala jsem dva outfity z candids fotek, jsem zvědavá, která to vyhraje! Níže se dozvíte, který outfit vyhrál minulý měsíc. :)