Říjen 2015

APPEARANCES l Lucy na akci od značky Mark

31. října 2015 v 0:06 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Mám pro vás fotografie z 28. října 2015, kdy byla naše kráska v New Yorku, kde fotila nový photoshoot (o čem jsem vás už informovala níže) a také se zúčastnila akce, kterou organizovala značka kosmetiky Mark, které Lucy dělá tvář. ♥ Byla krásná, mám pro vás fotografie z Crosby hotelu a potom ze samotné akce. Moc se mi líbí ty bílé šatičky, ale ten druhý outfit už moc ne. :) Byla zlatá. Užijte si fotografie v galerii! ♥

INSTAGRAM l #27

28. října 2015 v 17:28 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, mám pro vás fotografie z Instagramu, Lucy je momentálně v New Yorku, kde byla fotit nový photoshoot, z těch malých ukázek z focení jsem nadšená, Lucy je tam nádherná, to zase budou dokonalé fotky. ♥ Snad se objeví co nejdříve, nemůžu se dočkat! :D Takže si zatím užijte pět fotografií z Instagramu a jednu s fanynkou v NY. :)

@lucyhale: chybí nám tihle chlapci @anthonykalabretta, @chadpeter
@lucyhale: moje new yorské kouzelné vlasy @ryantrygstadhair.. díky za korunu, Boo
@lucyhale: děkuju @jamesleewallphoto, @gpcbeauty, @ryantrygstadhair za dnešní zábavné focení
@lucyhale: leopardí deeen
@lucyhale: jsem tak ráda, že jsem s ní mohla být v den jejich narozenin a pít Celsia, shrbená na West Village. Omlouvám se @jameswallphoto, že jsem ti na celý den ukradla ženu. Šťastné narozeniny Bryna! Jsi jedna z mých nejoblíbenějších lidí!
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2015

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015

CANDIDS l Lucy s Anthonym na kávě

27. října 2015 v 11:08 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno, tak jo, jsem neuvěřitelně ráda, jak se teď novinky Lucy jenom množí (nesmím to zakřiknout :D). Mám pro vás další nové candids fotografie a to z neděle (25. října 2015), kdy si tyhle dvě zamilované hrdličky vyrazily ve Studio City na kávu do Aroma Coffee a Tea. Lucy měla tentokrát perfektní outfit, líbí se mi naprosto celý ♥ ty kloboučky jí neuvěřitelně sluší. Byla krásná. Užijte si 10 HQ fotografii v galerii. :)

CANDIDS l Lucy s Anthonym na obědě

26. října 2015 v 10:28 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, zase se objevily nové candids fotografie! :) A to ze soboty (24. října 2015), kdy si tenhle mladý pár zašel na společný oběd v západním Hollywoodu. Lucy září štěstím a za to jsem moc ráda. ♥ Moc se mi nelíbil top, který Lucy měla, ale jinak žádné jiné námitky. :D Měla zase tu hezkou kabelku. ♥ Užijte si 7 HQ fotografií v galerii. :)

Lucy Hale a její "Let It Go"

24. října 2015 v 15:42 | charlie* |  NEWS

Není tomu tak dávno, co jsem vás informovala o tom, že se Lucy Hale podílí na albumu "We Love Disney", kde jsou nazpívány různé písničky z Disney pohádek. Více informací o projektu naleznete ZDE. Lucy nazpívala společně s Racalem Flattsem písničku z Ledového Království "Let It Go". Už jsem vám jednou dávala odkaz na tuhle písničku, ale bouhžel jí smazali ale teď se dostala na youtube a mám z toho neskutečnou radost, protože se mi tahle verze neskutečně líbí, Lucy má prostě nádherný hlas. ♥


Gallery Layout l 01

24. října 2015 v 15:42 | charlie* |  PAST LAYOUTS
Spokojenost: 100% l Autor: JacqueBiebs l Od-Do: 22. října 2015 - 10. června 2016

Po skoro dvou letech, co mám tuhle galerii je to můj úplně první layout! :D Mám z něho neskutečnou radost, protože se mi ty fotografie do galerie nahrávají s větší radostí než předtím. :) Moc se povedl, nechala jsem autorce volnou ruku, a oplatilo se to, ta zelená je úžasná! ♥ Více spokojená být nemůžu, layout tam bude sakra dlouho! :D

Blog Layout l 01

24. října 2015 v 15:41 | charlie* |  PAST LAYOUTS
Spokojenost: 100% l Autor: Lucka l Od-Do: 30. červenec 2015 - 14. září 2015

Rozhodla jsem se udělat rubriku Past Layouts, nechápu, proč jí tady nemám :D (no to je jedno). Tohle byl úplně první layout, který mi Lucka udělala ♥ byl prostě dokonalý, jako každé její práce. Moc se mi líbil styl layoutu a ty barvy, o fotkách ani nemluvím :D. ♥ Byla jsem s nim naprosto spokojená. :) Ale to s každou praccí od Lucky. :)

náhled od Lucky.

Blog Layout l 02

24. října 2015 v 15:41 | charlie* |  PAST LAYOUTS
Spokojenost: 100% l Autor: Lucka l Od-Do: 14. září 2015 - 22. ledna 2016

Z tohodle layoutu jsem byla a samozřejmě pořád jsem úplně unešená! ♥ Opět se Lucce nehorázně povedl :) je takový podzimní, což se naprosto hodí, strašně se mi líbí ty lístky v záhlaví a samozřejmě barvy, fotografie tam dala podle mého přání. Opět nemám co vytknout. :) Jsem s ním opět naprosto spokojená! ♥

náhled od Lucky.

Lucy a Anthony Kalabretta v západním Hollywoodu

22. října 2015 v 10:18 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno. mám pro vás hned dvoje candids fotografie, jupíí! :D Všechny jsou z úterý (20. října 2015), kdy tenhla mladý pár Lucy Hale a Anthony Kalabretta byli v západním Hollywoodu. Nejprve je paparazzi viděli, když odcházeli z nemocnice Cedars-Sinai, bohužel nevím, proč tam byli (pokusím se co nejdříve zjistit). Poté si tenhle pár zašel do Starbucksu na kávu. Lucy byla opět krásná ♥ moc se mi líbí její jednoduchý outfit, ta kabelka a balerínky jsou moc pěkné. Užijte si fotografie ve vysoké kvalitě! :)


Teen Choice Awards - Shoot Update

20. října 2015 v 21:51 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, přidala jsem do galerie tři nové HQ fotografie k photoshootu z roku 2014, který vznikl díky předávání cen "Teen Choice Awards". :) V galerii už jsou dvě fotografie přesně z toho roku. Lucy se mi tam strašně líbila, takže mě nové fotografie dost potěšily. ♥ Doufám, že se zalíbí i vám! Užijte si je. :)
Gallery Updates ~ Photoshoots 2014 ~ Teen Choice Awards - Portaits