Listopad 2015

CANDIDS + APPERANCES l Kelsea Ballerini koncert

26. listopadu 2015 v 10:06 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, jak jsem vás informovala předevčírem, tak v pondělí (23. listopadu 2015) si naše kráska vyrazila společně s kamarádem Adamem a kamarádkou Kelsey na koncert zpěvačky Kelsea Ballerini. Koncert se konal v západním Hollywoodu. Já jsem do galerie nahrála 16 HQ fotografií, jak Lucy přichazí a kupuje si vstupenky. Dále jsem nahrála 1 HQ fotografii přímo s Kelseou a Lucy, musíte uznat, že byla nádherná, ten outfit neměl chybu, líbí se mi úplně celý. ♥ Málem jsem zapomněla jak jí dlouhé vlasy slušely. :D Užijte si fotografie. :)

INSTAGRAM l #30 + with fans

24. listopadu 2015 v 22:42 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Přidávám další fotografie z Instagramu. Na fotkách můžete vidět, že si Lucy musela nechat o trošku prodloužit vlasy (tak moc mi na ní začínaly chybět dlouhé vlasy :D) kvůli filmu "Dude", který se začal před pár dny natáčet. Další fotku přidala ze včerejška, kdy byla se svým kamarádam Adamem a kamarádkou Kelsey na koncertu Kelsea Ballerini. Dále můžete vidět fotografii z New Yorku se svým přítelem Anthonym a fotku z focení pro vlasovou kosmetiku "BlowPro". Lucy je všude tak zlatá. ♥ Ze včerejšího koncertu vznikly také dvě fotografie s fanoušky, kde se Lucy zase tak mile usmívá. Užijte si fotografie. :)

@lucyhale: vidět Bebe holku @kelseaballerini , @internadam @kdeenihan
@lucyhale: black & white & copánky @kdeenihan @kristin_ess @blowpro_hair
@lucyhale: chybí mi mé oblíbené město s oblíbenou osobou @anthony_kalabretta
@lucyhale: pozdravujte vlasy Lily. Snědla jsem MiracleGro, děkuji jako vždy @kristin_ess
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2015

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015


From you l part 2

23. listopadu 2015 v 22:39 | charlie* |  DONATE FROM YOU
Dobrý večer, přidávám další příspěvky do rubriky From you, dlouho rubrika stála, ale před pár dny mi přišel mail s novými příspěvky do sbírky od vás. :) Jedná se o úžasný plakát "Pretty Little Liars", další plakát Lucy Hale, kde je naprosto zlatá a výstřižek z časopisu. Moc tímto děkuji Denise z blogu http://prettylittleliars-bestblog.blog.cz/. ♥ Budu ráda za každé další příspěvky, více informací, jak mi něco poslat naleznete ZDE.
CANDIDS l Lucy s Anthonym a Adamem na nákupech

22. listopadu 2015 v 23:01 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, mám pro vás nové fotografie, které jsou ze včerejška (21. listopadu 2015). Lucy Hale byla viděna po boku svého přítele Anthonyho a kamaráda Adama v Los Angeles. Trojice byla na nákupech, možná vánočních dárků :D v "The Grove". Lucy měla obyčejný ale moc pěkný outfit. Byla krásná jako vždy. ♥ V galerii naleznete z tohoto dne 27 HQ fotografií. :) + z tohoto dne vznikly i dvě fotografie se šťastnými fanynkami, kde je Lucy zlatá. ♥

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015


CANDIDS l Lucy a Anthony na koncertě

20. listopadu 2015 v 13:23 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Do galerie jsem nahrála nové candids fotografie a to z pondělí (16. listopadu 2015), kdy si mladý pár Lucy Hale a Anthony Kalabretta spolu večer vyrazili na koncert Chrise Stapletona v Los Angeles. Pár k sobě ladil oblečením. :D Lucy měla moc hezký a zajimavý outfit, nemohla chybět ani její oblíbená kabelka, byla opět krásná. ♥ V galerii naleznete 9 HQ fotografií. Užijte si je! :)


Začalo natáčení filmu "Dude"

20. listopadu 2015 v 12:45 | charlie* |  NEWS

Už jsem vás informovala před několika dny, že naše malá kráska Lucy Hale natáčí nový fílm s názvem "Dude". (Více informací o filmu si přečtete tady). Je konec listopadu a to znamená, že natáčení začalo. Mám pro vás tři fotografie z natáčení, které Lucy přidala na svůj Instagram. Lucy je tam po boku hereček Kathryn Prescott (Skins), Alexandry Shipp (X-Men) a Nory Lum. Nemůžu se dočkat na více fotek a informací. ♥
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2015


INSTAGRAM l #29 + with fans

20. listopadu 2015 v 12:26 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, do galerie jsem nahrála fotografie z Instagramu, nahrála jsem jich tam opravdu dost. Můžete tam vidět fotografie jako například, když si Lucy vyrazila s rodinou do zoo, nezveřejněnou fotku z photoshootu pro V Magazine a spoustu dalších. Ta fotografie s neteří je sladká. ♥ Dále jsem do galerie nahrála tři fotografie s fanoušky. Užijte si je! :)
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2015

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015


Hledám spoluadmina/adminy na můj druhý blog

20. listopadu 2015 v 12:15 | charlie* |  SITE INFO

Ahoj všichni. Založila jsem si ještě jeden blog (tomuhle dávám samozřejmě přednost.) je to blog o mém nejoblíbenějším seriálu How To Get Away With a Muder (odkaz druhého blogu). Ještě není úplně rozjetý, dávám to tam teprve do pořádku. Layout mi udělala skvělá Bea. Jelikož sama druhý blog nebudu úplně naplno zvládat, chtěla jsem se zeptat jestli je tady někdo, kdo seriál zná a má ho i herce z něj rád? Pokud ano a měl/a bys zájem vést blog semnou, stačí když do komentářu nebo na mail lucyhale-only@seznam.cz napíše:

Jméno/Přezdívka:
Tvůj blog (pokud máš, byla bych radši, kdyby ano):
Věk:
Koho máš ze seriálu nejraději:

Budu moc ráda, kdyby se někdo ozval. Děkuju. charlie. ♥

CANDIDS l Lucy Hale na nákupech s Annie

19. listopadu 2015 v 17:18 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj ještě se vám hlásím s těmito krásnými fotografiemi ze soboty (14. listopadu 2015), kdy byla naše malá kráska viděna ve společnosti své nejlepší kamarádky Annie v Beverly Hills. Holky si vyrazily na společné nákupy do obchodu "Kitson's Store". Lucy měla naprosto nádherný outfit, ty šatičky s vestou a botkama nemají chybu. Ona má tak skvělý styl oblékání. ♥ Lucy je na fotkách bez make-upu a i tak je krásná. :) Užijte si 34 HQ fotografií v galerii.

Fakta Lucy Hale l šestá část

19. listopadu 2015 v 16:40 | charlie*

Podle Lucy Hale má nejlepší obočí Cara Delevingne a Lilly Collins.Lucy Hale říká, že nejhezčí z Pretty Little Liars holek je Emily Fields (Shay Mitchell)Lucy se často setkává s akné. Je to velká fanynka značky "Dr. Lancer". Používá tuto kosmetiku na obličej a pomáhá jí.


Lucy se chlubí tím, že má velký talent ve skrývání pupínků na obličeji. Prý ho umí skrýt jako nikdo jiný.Tohle je produkt bez kterého prý Lucy nemůže žít. Balzám na rty "Lucas Paw Paw".


Někdy jí je líto, že se až tak musí starat o své obočí.