Prosinec 2015

Poll of the Month # January

31. prosince 2015 v 11:45 | charlie* |  POLL OF THE MONTH

Ahoj všichni, tak a je to tady, za chvíli nový rok 2016. Snad bude lepší než tenhle. :) Přeji vám do něho jenom to nejlepší. ♥ Hezky to oslavte, jak už s rodinou nebo s kamarády. :) Tak a teď už k Poll of the Month pro měsíc leden. Tak který outfit vás získal více číslo jedna nebo číslo dvě? :)


GALLERY UPDATES l part six

31. prosince 2015 v 0:17 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj, tak se vám hlásím po menší pauze a mám pro vás takový větší update. :D Jako první tady pro vás mám 5 fotografií Lucy s fanoušky, kteří jí zastihli při nákupech v obchodě Urban Outfitters v Memphisu, Tennessee, Lucy je na fotkách tak milá, je od ní hezké, že jí dá se říct, vyrušili při nákupech a ona se s něma tak ochotně vyfotila. :) Dále jsem přidala 6 fotografií z natáčení filmu "Dude", opět jde vidět, jak skvěle se baví. :) Potom jsem do galerie nahrála photoshoot pro Mark kosmetiku z roku 2015, doufám, že se objeví ještě více fotek, Lucy je tam zlatá. Dále 3 scany z magazínu Mark pro únor 2016, snad tenhle photoshoot co nejdříve výjde. ♥ A jako poslední věc jednu promo fotografii k seriálu "Pretty Little Liars". Tak hezké pokoukáničko! :D
Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015

Gallery Updates ~ Dude 2016 ~ Behind The Scenes

Gallery Updates ~ Photoshoots 2015 ~ Mark Cosmetics

Gallery Updates ~ Magazine scans ~ Mark Magalog (February 2016)

Gallery Updates ~ Pretty Little Liars - Season 6 ~ Promotional 6B

VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2015 v 10:29 | charlie* |  SITE INFO

Tak jo, je to tady. Opět Vánoce, šíleně to letí, vždyť ještě před chvíli bylo léto. :D Je to šílené. Mohlo aspoň trošku zasněžit, ale tak co se dá dělat. Každopádně bych Vám všem chtěla popřát krásné a veselé Vánoce, rodinnou pohodu, dárečky, které jste si přáli, hoodně dobrého jídla :D a hlavně všem to zdraví. :) Taky bych chtěla moc poděkovat, že můj blog navštěvujete a komentujete mi články, vždycky mě to moc potěší a pak se mi na blogu dělá ještě lépe. :) Všem blogařům přeji hodně úspěchu s blogem a aby měli ještě dlouho chuť blogovat. :)


Hlavně užívejte té vánoční pohody a buďte na sebe hodní. Ať se Vám všem splní vše, co si přejete. ♥ Mám vás ráda. :)


CANDIDS l Lucy a Anthony v LA

22. prosince 2015 v 20:32 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. Objevily se další nové fotografie, které jsou z neděle (20. prosince 2015). Zase je na fotkách se svým přítelem Anthonym. Pár začal opět svůj den tím, že si zašel společně na snídani do Starbucks v Los Angeles. Podle fotografií můžeme vidět, že se dost bavili. :D Lucy měla na sobě obyčejný outfit, mikinu, která vznikla pro natáčení filmu "Dude". Je tam opět zlatá a jsem ráda, že je šťastná. ♥ V galerii naleznete 15 fotografií. :)
Gallery Updates ~ Candids 2015 ~ Out and About in LA (20th December 2015)

CANDIDS l Lucy a Anthony v Los Angeles

21. prosince 2015 v 21:48 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer, tak se konečně po delší době objevily nové candids fotografie. :) Spekulovalo se o tom, že Lucy už není s Anthonym Kalabrettou, protože se spolu dost dlouho nikde neukázali. Ale díky těmhle fotografiím víme, že pořád spolu jsou. :) Tenhle mladý pár začal svůj sobotní den (19. prosince 2015) tím, že si zašel do Starbucks na snídani v Los Angeles. Lucy na sobě měla obyčejný outfit, ale byla zlatá. ♥ V galerii naleznete 6 HQ fotografií.
Gallery Updates ~ Candids 2015 ~ Out and About in LA (19th December 2015)

PHOTOSHOOT l Into the Gloss

18. prosince 2015 v 10:31 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno všem, na internetu se objevily nový photoshoot Lucy, který vznikl 28. října 2015 v New Yorku. Jedná se o photoshoot, který Lucy nafotila kvůli kosmetické značce Mark (Avon), které už dlouho dělá tvář. Je to krásný photoshoot, Lucy je tam naprosto nádherná. ♥ Dále jsem pro vás do galerie nahrála 3 scany ze švédského magazínu Frida, kde se naše Lucy objevila rovnou i na titulce, jedná se o zimní číslo 2015 :) Užijte si fotografie!
Gallery Updates ~ Photoshoots 2015 ~ Into the Gloss

Gallery Updates ~ Magazine ~ Frida (December 2015)

GALLERY UPDATES l part five

16. prosince 2015 v 9:45 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, mám pro vás takový větší update (štvě mě, že je to většinou jenom po jedné fotce, ale musela jsem to sem prostě dát.) :). Jako první mám pro vás fotografii, která se nedávno objevila a patří k photoshootu ABC family. Dále mám pro vás 3 fotografie z natáčení filmu "Dude" + jednu s fanynkou, která vznikla na natáčení. Zase jsou to moc vtipné fotografie, je skvělé, že si to tak užívají. :) No a na závěr to nejlepší! Objevila se nová promo fotografie Lucy Hale (Aria Montgomery) k očekávanému seriálu "Pretty Little Liars", Lucy je tam tak nádherná. ♥ No a ještě něco.. objevil se i poster k "Pretty Little Liars" z kterého jsem naprosto unešená! Ten je tak dokonalý, šíleně se povedl! Co na něho říkate vý? :)
Gallery Updates ~ Photoshoots ~ ABC family

Gallery Updates ~ Dude 2016 ~ Behind the Scenes

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015

Gallery Updates ~ Pretty Little Liars - Season 6 ~ Promotional 6B

Gallery Updates ~ Pretty Little Liars - Season 6 ~ Posters

CANDIDS l Lucy v Los Angeles

14. prosince 2015 v 10:05 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno všem, mám pro vás candids fotografie, které jsou ze čtvrtku (10. prosince 2015), kdy byla naše kráska Lucy viděna v Los Angeles. V ten den si Lucy zašla na menší nákupy a do její oblíbené posilovny. Byla zase krásná a věnovala fotografům pár úsměvů, jako snad vždycky. :) Moc se mi líbí její jednoduchý outfit, strašně jí to slušelo. ♥ Do galerie jsem nahrála 22 fotografií + jednu roztomilou s fanoušky. :)

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015

GALLERY UPDATES l part four

11. prosince 2015 v 12:05 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré odpoledne, zase jsem trošku aktualizovala galerii. :D Přidala jsem další fotografie z natáčení filmu "Dude", fotografie jsou opět veselé, sakra já se na ten film tak těším! :) Dále jsem nahrála dvě nové fotografie Lucy s fanoušky, které vznikly v Los Angeles, Lucy je tam opět milá a moc jí to sluší. ♥ Je skvělé, že se takhle chová ke svým fanouškům. :) No a jako poslední jsem do galerie nahrála fotografii, která vznikla díky kampaně na vývoj rakoviny mozku. Užijte si je! :)
Gallery Updates ~ Dude 2016 ~ Behind the Scenes

Gallery Updates ~ Personal ~ With fans 2015

Gallery Updates ~ Photoshoots 2015 ~ Beauty Book for Brain Cancer

GALLERY UPDATES l part three

10. prosince 2015 v 14:47 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. Do galerie jsem nahrála 3 nové fotografie z natáčení filmu "Dude". Jde vidět, že se všichni u toho dost dobře baví. :) Dále jsem přidala 5 fotografií z Instagramu, Lucy je všude tak zlatá. ♥ No podívejte se na fotografie a uznejte sami. :D :) Doufám, že se bude fotek z natáčení objevovat více a více, protože jsou naprosto skvělé!
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2015

Gallery Updates ~ Dude 2016 ~ Behind the Scenes