Leden 2016

DISCUSSION l Oblíbená mužská a ženská postava z PLL

29. ledna 2016 v 13:15 | charlie* |  DISCUSSION

Ahoj všichni, moc jste mě v minulé diskusi mile překvapili, nečekala jsem, že se vás vyjádří tolik, ale strašně moc mě to potěšilo. ♥ Bohužel Lucy nemá novinky, tak jsem se rozhodla udělat další díl. :) Opět je na vás jestli odpovíte více slovy nebo to shrnete do dvou slov. :D Docela jsem přemýšlela jaké téma dát tentokrát a jelikož před pár dny znova vypukl seriál "Pretty Little Liars" a myslím, že hodně z vás ho sleduje, nebo alespoň předtím sledoval.

Takže dnešní téma je - Vaše jedna nejoblíbenější ženská a jedna nejoblíbenější mužská postava z Pretty Littla Liars.

Stačí, když napíšete pouze jméno postavy, ale kdo bude chtít může mi napsat PROČ zrovna tyhle dvě postavy. :)
PERSONAL l Instagram 2016 part two

27. ledna 2016 v 14:57 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, Lucy byla opět na svém Instagramu aktivní, tak můžu přidat alespoň něco. :) Na první fotce Lucy ukazuje nové vydání magalogu Mark, druhá je vzpominková z dovolené, na další fotce je Lucy naprosto roztomilá ♥ dále Lucy na svůj Insta přidala fotografie z Winter TCA Photoshootu a poslední je ještě z natáčení filmu "Dude". Která se nejvíce líbí vám? :)

@lucyhale: můj nový @markgirl magalog je venku! Novou kolekci si můžeš koupit na meetmark.com :)
@lucyhale: chtěla bych tam být. @annebreiter vem mě zpátky.
@lucyhale: jdu pozdě ale Yas Broncos @kdeenihan
@lucyhale: chybí mi tyhle slečny
Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2016

BEHIND THE SCENES l Mark

26. ledna 2016 v 10:29 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno, možná už většina z vás ví, že naše krásná Lucy Hale je tváři kosmetické značky Mark, a právě pro tuhle značku ještě ve spolupráci s Cosmopolitanem fotila před několika dny nový photoshoot. Bohužel (aspoň něco) se zatím objevily jenom fotografie z focení, ale také stojí za to, protože je na nich Lucy nádherná a nemůžu se dočkat photoshootu. ♥ Jako BONUS :D pro vás mám i dvě krátké videa, to první je naproto zlaté, Lucy se nechala nalíčit a upravit od 3 malých holčiček - to je tak zlaté! :D Jak si s něma u toho Lucy povídá, je prostě skvělá - doporučuji si tohle pustit. ♥ A v tom druhém Lucy propraguje rtěnku od Mark. Jak se vám videa líbí? :)
Gallery Updates ~ Photoshoots 2016 ~ Mark - Behind the ScenesPoll of the Month # February

25. ledna 2016 v 11:19 | charlie* |  POLL OF THE MONTH

Ahoj všichni, jsem strašně ráda, že se vás tolik zapojilo do diskuse, jste skvělí, moc mě to potěšilo. ♥ Tak a teď k poll of the month pro měsíc únor - který už je za dveřmi. :D Vybrala jsem dva outfity, oba jsou z předávání cen "People's Choice Awards" - akorát, že jeden je z roku 2014 a druhý z 2016. Na kterém ročníku se vám Lucy líbila více? :) Hlasujte!


DISCUSSION l Jak jste poznali Lucy Hale?

24. ledna 2016 v 13:53 | charlie* |  DISCUSSION

Ahoj všichni, přemýšlela jsem, čím trošku "oživit" blog. Tak jsem si řekla proč tady nezaložit něco jako takové diskuse, do kterých se může zapojit úplně kdokoliv. :) Bude to fungovat tak, že vždycky přidám nějaké téma, ke kterému se i já vyjádřím a vy - pokud budete chtít - a to budu moc ráda :D :) odpovíte do komentářů, nemusíte vypisovat žádné slohy, bude stačit klidně i jedna věta a když k tomu dojde klidně i jedno slovo :D je to prostě na vás, jestli se budete chtít rozepsat nebo ne. Téma budu přidávat jak kdy, může to být jednou za měsíc, jednou týdně, nebo vícekrát do týdne, podle toho jak bude čas - a hlavně taky podle toho jestli to bude mít aspoň malý úspěch. :)

Takže začneme prvním tématem, které mě docela dost zajimá a to - Jak jste poznali Lucy Hale? :)

Já mám ráda Lucy Hale už strašně dlouho, asi úplně poprvé jsem jí spatřila v době, kdy začali vysílat Kouzelníky z Waverly Place a Lucy si tam střihla roli Mirandy Hampson, přítelkyni Justina (David Henrie). Byla tam naprosto skvělá! A když začalo jet Pretty Little Liars a já zjistila, že tam má právě Lucy hrát taky, neváhala jsem a začala jsem to sledovat, což vedlo k tomu, že jsem Lucy měla čím dál tím raději, ještě k tomu, když je i skvělá zpěvačka a hlavně to, jak je to milá a dobrosrdečná osobnost. ♥PERSONAL l Instagram 2016

23. ledna 2016 v 17:57 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. :) Všimla jsem si, že od "People's Choice Awards" jsem to zanedbávala s fotografiemi z Instagramu. Tak jsem je nahrála do fotogalerie, abych pak mohla postupně přidávat i s popiskama, které tam Lucy přidává. :) Je těch fotografií docela dost a všechny mají něco do sebe, tak se můžete kouknout alespoň na nějaké, já jsem tady vybrala 10 náhodných, v galerii je jich samozřejmě více. Užijte si je. ♥

Gallery Updates ~ Personal ~ Instagram 2016

RESOURCES

23. ledna 2016 v 17:55 | charlie* |  RESOURCES

G R A F I K A

Affilates icons: Jacque.Biebs♥
Sisters & family template: Jacque.Biebs♥
Link me: monika
Social icons: Andie
Logo: Andie
Templates poll of the month, photo of the month: Jacque.Biebs♥
Template with diamond hearts: foxx.
Simple template: foxx.
News template: foxx.
Animace: [1] [2]

N O V I N K Y - F O T O G R A F I E

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Blog Layout l 03

23. ledna 2016 v 17:22 | charlie* |  PAST LAYOUTS
Spokojenost: 100% l Autor: foxx. l Od-Do: 22. ledna 2016 - 29. února 2016

Tak jak jste si všimli blog zdobí nový layout od skvělé foxx. ♥ Miluju ty barvy, jsem ráda, že foxx. použila mou vysněnou fialovou. :D Moc se mi nový layout líbí, hlavně mi ho foxx. udělala a nastavila strašně rychle, až jsem byla mile překvapená. Ta hlavní fotografie Lucy nemá chybu, výborně se hodí k barvám! :) Jak se nový layout líbí vám? ♥

náhled od foxx.

APPEARANCES l BlowPro Launch Meet&Greet

22. ledna 2016 v 14:04 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ve středu jsem vám přidávala fotografie z BlowPro Launch číslo dvě :D (18. ledna 2016), které bylo tentokrát v New Yorku. :) Konečně jsem do galerie nahrála další fotografie z téhle akce a konkrétně fotky z Meet&Greet, kde Lucy udělala zase pár fanouškům radost a ochotně se s němi vyfotila. :) Je vážně skvělá, jde vidět, že jí na svých fanoušcích dost záleží. ♥ Užijte si fotografie.
Gallery Updates ~ Appearances 2016 ~ BlowPro Launch - Meet&Greet (18th January 2016)

Lucy Hale a Anthony Kalabretta

22. ledna 2016 v 10:46 | charlie* |  NEWS

Bulvár opět a zase řeší, zda Lucy Hale a Anthony Kalabretta spolu ještě chodí nebo ne. Tenhle mladý pár se dal dohromady někdy v červnu 2015, poprvé je paparazzi spatřili jak šli spolu ze cvičení a o pár dní později spolu byli na dovolené na Hawaii. Před asi měsícem na internetu kolovalo, že tihle dva už spolu nejsou. Pak ale dali světu jasně najevo, že to není pravda. Teď je to tady zase.. - Lucy asi nebude mít nikdy klid. Server JustJared napsal článek o tom, že Lucy a Anthony se rozešli.


Lucy Hale to nenechala jen tak a hned k tomu jasně a stručně napsala (viz. scan níže.) JustJared pak zveřejnil hned nový článek o tom, že Anthony a Lucy spolu teda pořád jsou a omluvili se Lucy. To je tak, když lidi píšou něco, o čem ani neví. :D