Únor 2016

CANDIDS l Lucy a Anthony na farmářských trzích

29. února 2016 v 22:39 | charlie |  GALLERY UPDATES

Dobrý večer všem. :) Konečně konečně se objevily další nové fotografie Lucy Hale a není jich zrovna málo, do galerie jsem nahrála 48 HQ fotografií. Jedná se o fotky ze včerejška (28. února 2016), kdy si Lucy Hale vyrazila po dlouhé době na veřejnost se svým přítelem Anthonym. Mladý pár si zašel na farmářské trhy v Los Angeles. Můžete vidět, že si Lucy kupovala čerstvé květiny a ovoce. :) Měla opět skvělý outfit, moc se mi líbí ta bundička a sukně jí moc slušela ♥ s tím culíkem vypadala strašně zlatě. :DCANDIDS l Lucy v LA s Janelle Hansen

27. února 2016 v 20:35 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni strašně se omlouvám za mojí neaktivitu, ale s novinkama Lucy je to teď vážně bídné. Po měsíci se objevily konečně nové candids fotografie ze čtvrtka (25. února 2016), kdy byla Lucy viděna v ulicích Los Angeles se svojí kamarádkou Janelle Hansen, holky si zašly na ledovou kávu. :) Lucy byla obyčejně oblečená, moc se mi líbí ten top, slušelo jí to. Užijte si fotografie. ♥

Roberto o páru Aria + Liam

22. února 2016 v 22:49 | charlie |  INTERVIEWS

Když není moc těch novinek, tak přidávám alespoň mnou přeložený rozhovor pro Seventeen magazín, který poskytl herec Roberto Aguire, který hraje novou lásku Arii - Liama. Roberto odpovídal například na to, jak to teď mezi Ariou a Liamem je a jaké bylo první setkání s Lucy Hale. :) Prosím v případě kopírování se zdrojem, děkuji. :)

CO SE PRÁVĚ TEĎ DĚJE MEZI LIAMEM A ARIOU?
Roberto: Aria proplouvá mezi svým novým a starým životem. Její nový život v nakladatelství v Bostonu s Liamem, je něco, pro co opravdu tvrdě dřela., v této sérii začínáme vidět, jak se Rosewood plíží zpátky do jejího života a snaží se vše rozbít. Vidíme, jak Aria nezvedá Liamovi telefony, slyšíme jak říká: "Stýská se mi po Bostonu, chybí mi Liam, stýská se mi po životu tam". Liam je do Arii zamilovaný, a myslím, že Aria cítí to stejné. Je jen otázka, zda dokáže skloubit svůj starý život s tim novým.

EXISTUJE OFICIÁLNÍ NÁZEV PRO PÁR ARIA A LIAM?
Roberto: Ne není. Viděl už jsem název Ariam a Laria, můj hlas by patřil Ariam.


UVIDÍME NĚJAKÉ NAPĚTÍ MEZI LIAMEM A EZROU V PRŮBĚHU SÉRIE? MOŽNÁ, PROTOŽE BUDOU SOUPEŘIT O ARIU?
Roberto: Zda budou nějaké face-to-face scény s Liamem a Ezrou... zjistíte to.

JAKÉ BYLO PRVNÍ SETKÁNÍ S LUCY HALE?
Roberto: Vlastně jsem se s Lucy a Ianem Hardingem (Ezrou) setkal současně. Bylo to opravdu legrační, protože Ian i já máme stejný druh energie. Oba jsme tak trochu blázni a oba se zajimáme o podobné věci. Narazili jsme na stejné téma, mluvili o tom, o tamtom, chodili tam a tam, Ian dělal svůj německý přízvuk, který dělá všudemožně. Vzpomínám, že nás Lucy zrovna sledovala a řekla "Pane bože, teď jste tu dva!". Byl to opravdu zábavný moment!


Lucy a "The Late Show with James Corden"

22. února 2016 v 9:37 | charlie |  NEWS

Dobré ráno, mám pro vás úžasnou zprávu, která mě dost potěšila a věřím, že potěší i vás. :) Naše krásná Lucy Hale přijala pozvání do "The Late Show with James Corden". Díl se bude vysílat v pátek (26. února 2016), to už je za dveřmi! :) Kromě Lucy přijal pozvání i herec Casey Affleck. Nemůžu se dočkat na fotografie a videa, jsem zvědavá, co bude mít Lucy na sobě. :) Více informací už brzy!

GALLERY UPDATES l part sixteen

21. února 2016 v 17:41 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, bohužel po novinkách se zase docela slehla zem. :( Ale alespoň se objevila nová fotografie, která je ze čtvrtku (18.února 2016), Lucy si zašla na spinning v Los Angeles a ochotně se vyfotila s fanynkou, je to od ní vážně pěkné. :) Lucy na fotce vypadá roztomile. :D Další fotografie je ještě z natáčení filmu "Dude", ta fotka je vážně skvělá. Užijte si je. ♥
Misscellaneous l Personal l With fans 2016
Movies l Dude (2016) l Behind the Scenes

Lucy změnila barvu vlasů

19. února 2016 v 13:36 | charlie |  NEWS

Ahoj, mám pro vás takovou novinku - ti, kteří Lucy sleduji na Instagramu, tak už možná ví. Lucy si změnila barvu svých vlasů na blond. Pro mě je to vážně krásná a přijemná změna, Lucy to strašně sluší, hlavně k střihu vlasů, který Lucy teď má. :) Takže mi změna udělala velikou radost. ♥ Níže si můžete prohlédnout fotografie, jak to Lucy sluší. Co na změnu říkáte vy? :)
Misscelaneous l Personal l Instagram 2016

GALLERY UPDATES l part fifteen

19. února 2016 v 10:56 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, do galerie jsem nahrála nějaké osobní fotografie z Instagramu, Lucy je všude zlatá, hlavně na té fotce s Ianem ♥ a na té ve fotbalovém dresu, fotka patří k filmu "Dude". :D Dále jsem nahrála do galerie další fotografii k photoshootu z roku 2016 - "Become with us" a objevila se další fotka k photoshootu od Jamese Lee Walla, užijte si fotky! :)
Misscelaneous l Personal l Instagram 2016
Photoshoots l 2015 l Become With Us

Photoshoots l 2016 l James Lee Wall

"The Best Ship"

15. února 2016 v 11:25 | charlie* |  NEWS

Tak jo, fanoušci Arii a Ezry - Ezrii se konečně také dočkali! :) Lucy Hale a Ian Harding si udělali vlastní kolekci triček a mikin "The Best Ship" pro fanoušky. V galerii najdete celou jejich kolekci. Mikiny stojí 32,99 a trička 22,99 dolarů. Zboží by mělo být dostupné jenom dva týdny a objednat si to můžete na stránce https://represent.com/ianandlucy. Peníze potom půjdou na charitu Smile Trian - je to charita pro děti, které mají rozštěp a na charitu Lupus. Myslím, že je to od těch dvou krásné, že chtějí za peníze takhle pomoc. :)
Miscellaneous l Others l The Best Ship

PHOTOSHOOT l Mark Girl & Cosmetics

15. února 2016 v 10:05 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Dobré ráno, jako další se objevila fotografie, která patří do photoshootu Mark Girl (2016), fotografie byly nafoceny pro Mark magalog, doufám, že se jich objeví ještě více, Lucy je tam skvělá. :) Potom jsem do galerie nahrála další photoshoot od Mark, tentokrát si na něm Lucy zkouší jejich kosmetiku, je to neobvyklý shoot, ale Lucy je tam kráska. ♥
Photoshoot l 2016 l Mark Girl

Photoshoot l 2016 l Mark Cosmetics

GALLERY UPDATES l part fourteen

14. února 2016 v 17:39 | charlie* |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, konečně mám pro vás nějaké ty novinky, rozdělím je do více článků, ať to není zmatené. :) Pokračuje se v natáčení filmu "Dude", kde Lucy bude hrát teenegerku Lily. Už se nemůžu na film dočkat. ♥ Do galerie jsem nahrála nové fotografie z natáčení filmu, kde opět můžeme vidět, jak se holky u toho baví. :) Pak jsem do galerie nahrála fotografie z pátku (12. února 2016), kdy byla Lucy v Los Angeles, kde jí potkalo pár šťastlivců a udělali si s ní fotky, Lucy je tam strašně zlatá. :)
Movies l Dude (2016) l Behind the Scenes

Miscellaneous l Personal l With fans 2016