Duben 2016

Photo of the Month # May

29. dubna 2016 v 10:04 | charlie |  PHOTO OF THE MONTH
Dobré ráno všem. :) Přináším vám další 4 fotografie a na vás je, abyste vybrali jednu vítěznou. :) Vybrala jsem fotky z photoshootů z roku 2014. Líbí se mi všechny, tak jsem zvědavá, kterou zvolíte za vítěznou pro měsíc květen. :) Dole najdete vítěznou z minulého kola.


SCREENCAPTURES l She Burns

28. dubna 2016 v 12:27 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka. :) Do galerie jsem nahrála 101 screenů z videoklipu Foy Vance - She Burns, který se vypustil do světa včera (27. dubna 2016). :) Jsem z něho pořád paf a asi už navždy budu, protože fakt jsem něco tak skvělého dlouho neviděla. Tak se můžete mimo klipu, pokochat i screeny z klipu, když je tam Lucy tak přenádherná. ♥ Kdo ho neviděl, tak byste to měli napravit, příjdete tím o hodně! :D ODKAZ NA KLIP.


MUSIC l Foy Vance - She Burns l Screencaptures

FOY VANCE - SHE BURNS

27. dubna 2016 v 19:37 | charlie |  VIDEOS

JE TO TADY! Konečně jsme se dočkali a venku je videoklip Foy Vance - She Burns, kde jak už víte, Lucy Hale hraje. Ten klip je tak úžasně udělaný, hlavně, díky tomu, že je tam naše překrásná Lucy a že je celý černobílý. Nemůžu se na něho vynadívat, ještě k tomu ta skvělé písnička. :) Ten klip je pro mě dost emotivní, hlavně ten konec, Lucy takový bobek tam. :D Podle mě se videoklip šíleně povedl. Lucy je tam opravdu DOKONALÁ. ♥ Úplně se do toho klipu prostě hodí, byla to skvělá volba. :) No, jdu si to pustit znovu. :D Jak se klip líbí vám? :)


Poll of the Month # May

25. dubna 2016 v 20:03 | charlie |  POLL OF THE MONTH
Zlata, ještě se hlásím! :) Za dveřmi máme opět nový měsíc - nechápu jak to všechno tak šíleně utíká. :O A to znamená, že jsem pro vás nachystala další hlasování o outfit za měsíc květen. :) Myslím, že já bych si z těhle dvou outfitů jeden vybrat nemohla, líbí se mi oba šíleně moc. :D Oba outfity jsou z roku 2016. Který outfit se více líbí vám? :)


Ukázka videoklipu - She Burns

25. dubna 2016 v 18:30 | charlie |  NEWS
(kliknutím na obrázek zobrazíš video)

Ahoj všichni! Mám pro vás výbornou zprávu! :) TADY jsem vás informovala o tom, že si Lucy Hale zahrála ve videoklipu She Burns od zpěváka Foy Vance. A já vám nyní přináším malou ukázku klipu, která se před chvíli objevila na internetu. :) Stačí jenom kliknout na vrchní obrázek. A to ještě nekončí! Sám Foy Vance na svém Twitteru napsal, že celý videoklip by měl ven vyjít už tuto středu! Já jsem naprosto nadšená, protože už jenom ta ukázka, Lucy je tam naprosto nádherná. ♥ Videoklip bude určitě stát za to, když samotná písnička je skvělá. Jak se těšíte vy? :)

MISCELLANEOUS l Instagram 2016 & With fans 2016

24. dubna 2016 v 12:30 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ještě se hlásím. Nahrála jsem fotografie do galerie a to z Instagramu a 4 fotografie s fanoušky. :) Lucy přidala na Insta dvě fotky z natáčení filmu Dude, k jedné napsala, že doufají, že výjde trailer co nejdříve ven :) , pak fotku s její nejlepší kamarádkou Annie, která odletěla do Austrálie, fotku z videoklipu She Burns a její fotku, kde je nádherná! ♥ Pak co se týče fotografií s fanoušky, dvě jsou ještě z akce Freeform. :) A další je s fanynkou z 17. dubna 2016 v Sephoře a poslední je z 20. dubna 2016. :)

@lucyhale: obojková nálada
@lucyhale: chybí mi tyhle slečny (plus @awkwafina) a oblékat se jako Sandy z Pomády. @dudethemovie
@lucyhale: šťastnou cestu banáne. Austrálie neví, co se na ní chystá! Neopouštěj mě navždy. Obdivuji tvoje odvážné srdce. Miluju tě sestro. @annebreiter
@lucyhale: #sheburns
@lucyhale: @dudethemovie má nyní oblečení na dude2016.com! Tento film je pro mě speciální a doufáme, že brzy vypustíme ven trailer!Miscellaneous l Personal l Instragram 2016Miscellaneous l Personal l With fans 2016

Dude 2016 - oblečení

24. dubna 2016 v 11:20 | charlie |  NEWS

Ahoj všichni! Tímto článkem se vrátíme k očekávanému filmu Lucy "Dude" více informací o filmu naleznete ZDE. Na internetu se píše, že by se měl už co nejdříve vypustit ven, budu vás o tom samozřejmě informovat! :) Nemůžu se dočkat. ♥ Film "Dude" už má svou oficiální internetovou stránku http://www.dude2016.com/, kde mimo fotek z natáčení můžete najít i basebalovou mikinu a čepici Dude ke koupi. Mikinu si můžete koupit za 60$ a čepici za 25$.


Movies l Dude (2016) l Merchandise

CANDIDS l Lucy v Los Angeles

22. dubna 2016 v 14:27 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni! :) Konečně mám pro vás nějaké fotografie. Objevily se "nové" candids fotografie, které jsou akorát skoro měsíc staré, jsou z 27. března 2016, ale objevily se až teď. Lucy v ten den byla viděna v Los Angeles, bohužel to je vše co o tom vím, takže nevím, kde měla namířeno, ale podle oblečení typuju, že možná na cvičení, nebo tak. :) Ale to nevadí! Měla na sobě sportovní outfit, vypadala báječně, ale jde vidět, že neměla na nějaké focení náladu a já se jí vůbec nedivím. Jdeme dále, jak jsem vás nedávno informovala, o novém videoklipu, kde se naše kráska objeví, více TADY, tak se objevily dvě stills fotografie z videoklipu. Já se nemůžu dočkat. ♥ Stillsky jsou skvělé, Lucy je na nich nádherná. :)
¨

Music l Foy Vance - She Burns l Stills

OTF 2010 - Tongue Twisters

21. dubna 2016 v 12:31 | charlie |  VIDEOS

Ahoj všichni! Před několika dny televizní stanice Freeform vypustila ven vtipné video. Jde o to, že celebrity ze seriálů, které se vysilají právě na Freeform čtou jazykolamy. :D Kromě naší krásky Lucy Hale, můžete ve videu vidět například Maiu Mitchell (The Fosters), Aimee Carrero (Young & Hungry), Kyla Harrise (Stitchers) a spousty dalších. :) Video mě opravdu pobavilo a Lucy je v něm zlatá! :D Jak se to líbí vám? :)


PERSONAL l Instagram 2016 & With fans 2016

19. dubna 2016 v 10:37 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, tak s novinkama je to pořád na bodu mrazu, jenom jsem do galerie nahrála pět nových fotografií z Instagramu a jednu fotografii s fanoušky. Fanoušci naší Lucy zastihli v sobotu (16. dubna 2016) v Sephoře, kde nakupovala, Lucy si s něma ochotně udělala milou fotku. :) Můžete si všimnout, že má Lucy opět tmavé vlasy. Teď už fotky z Instagramu, dvě jsou právě ze soboty, kdy si Lucy a její nejlepší kamarádky Annie a Allison udělaly doma svou vlastní Coachellu, Lucy se té opravdové nezúčastnila protože to údajně není její styl a nebaví jí to. Další fotky jsou pak vzpomínkové. Jistě si ale všimnete 4té fotky, která teď koluje na internetu - takhle by prý vypadala dcera Lucy Hale a Kylie Jenner. :D Užijte si fotky! ♥

@lucyhale: brzy budeme australské žijící blondýny. @annebreiter
@lucyhale: Coachella doma. Věnec a květinová koruna se svolením od @notoriousnev
@lucyhale: moje verze "Adelle", stýská se mi po mých blond vlasech.
@lucyhale: COŽE?! Je to skutečná osoba, nebo morfovací?!
@lucyhale: -


Miscellaneous l Personal l Instagram 2016Miscellaneous l Personal l With fans 2016