Květen 2016

PERSONAL l Instagram

31. května 2016 v 10:03 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, zatím nemám žádné nové fotografie, nebo novinky, tak jsem do galerie nahrála pět posledních fotografií z Instagramu. V těch červených šatech je Lucy strašně krásná, další dvě fotografie jsou z krátkého filmu "Waiting on Roxie" - kdo ho ještě neviděl doporučuju se ZDE podívat. :) No a další dvě poslední fotky jsou ze dne, který Lucy strávila se svým přítelem a maminkou, jsou to zlaté fotografie. :) Užijte si je.

@lucyhale: oblékla jsem se a není kam jít @kristin_ess
@lucyhale: přijď sem později...
@lucyhale: podívejte se na krátký film, který jsem vytvořila s mými nejoblíbenějšími lidmi všech dob! "Waiting on Roxie" je výhradně na @refinery29 (odkaz v bio), režie @chadpeter, fotograf @ericbranco, make-up @kdeenihan, vlasy @kristin_ess, oblečení @stylevr, huba - moje láska @anthonykalabretta
@lucyhale: -
@lucyhale: moje sladká, sladká maminkaMISCELLANEOUS l Personal l Instagram 2016


PERSONAL l With fans 2016

30. května 2016 v 18:13 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni! :) Nahrála jsem pro vás pět nejnovějších fotografií naší malé krásky Lucy s fanoušky. Dvě fotografie jsou z Los Angeles, další dvě z Las Vegas a poslední je fotografie ze včerejška (29. května 2016) z posilovny. Všechny fotky jsou naprosto zlaté, protože to Lucy je zlatíčko a chová se hezky ke svým fanouškům, co bych za to dala, abych jí takhle mohla potkat! :D Užijte si fotografie. :)


MISCELLANEOUS l Personal l With fans 2016


CANDIDS l Lucy na nákupech v Los Angeles

29. května 2016 v 19:01 | charlie |  GALLERY UPDATES

Juch juch, Lucy má opět nové candids fotografie - doufám, že ty novinky jen tak rychle neskončí :D - a to ze včerejška (28. května 2016), kdy si zase jako předešlí den vyrazila na nákupy společně se svým přítelem Anthonym, maminkou Julii a nevlastním otcem v Los Angeles. Lucy vypadala naprosto skvěle, ten účes je skvělý a jí moc sluší. ♥ Taky se mi líbí její outfit, ty brýle ♥ jen mi nesedí k tomu ta džíska :D myslím, že bez ní by to vypadalo lépe. Jak se Lucy na fotkách líbí vám? :)
Poll of the Month # June

29. května 2016 v 14:20 | charlie |  POLL OF THE MONTH
Ahoj, ahoj, ahoj! :D Dnes tady pro vás mám - jako každý měsíc anketu Poll of the Month, tentokrát vyberte hezčí outfit pro měsíc červen. Vybrala jsem dva jednodušší outfity, teď je už jenom na vás, který zvítězí! :)


CANDIDS l Lucy s rodinkou na nákupech

28. května 2016 v 17:23 | charlie |  GALLERY UPDATES

Před chvíli se objevily nové candids fotografie, které jsou teprve ze včerejška (27. května 2016). Naše malá kráska Lucy jde ruka v ruce se svým přítelem Anthonym - jsou to jejich společné candids fotky skoro po dvou měsících. Společnost jím dělá maminka Lucy, její nevlastní otec a nevlastní sestra. Rodinka si společně vyšla na nákupy v Los Angeles. Lucy měla opět strašně pěkný outfit, kloboučky jí nehorázně sluší, byla krásná. ♥ V Galerii naleznete 8 HQ fotografií. :)
Photo of the Month # June

28. května 2016 v 12:55 | charlie |  PHOTO OF THE MONTH
Ahoj všichni podruhé! :D Za dveřmi máme nový měsíc - červen, a to znamená, že jsem si pro vás opět připravila 4 fotografie a na vás je vybrat tu nejlepší pro červen. Tentokrát jsem vybrala tématiku - Lucy Hale & Ian Harding. Vybrala jsem jejich 4 společné fotografie, je to docela těžké, všechny jejich společné fotografie jsou skvělé. Jsem zvědavá, na výsledek. :)


GALLERY UPDATES l Instagram

28. května 2016 v 9:58 | charlie |  GALLERY UPDATES

Když jsem měla tu pár denní pauzu na blogu, tak Lucy byla opět na svém Instagramu velmi aktivní! :D Do galerie jsem tak nahrála 14 fotografií, které mi tam chyběli. Několik jich je z Nylon party, z Billboard Music Awards nebo také z focení pro Mark a další. :) Všechny určitě stojí za to, Lucy je všude krásná, tak je radost na ní pohledět, to musíte uznat sami! :D Užijte si fotky! :)


MISCELLANEOUS l Personal l Instagram 2016


SCREENCAPTURES l Waiting on Roxie

27. května 2016 v 19:28 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahojky, včera jsem vám níže přidala nový krátký film ve kterém naše kráska Lucy hraje, kdo to ještě neviděl doporučuju abyste to napravili. :) Já jsem vám do galerie z "Waiting on Roxie" nahrála screeny z filmu, Lucy je tam vážně nádherná a ukázala, že je prostě výborná herečka. Užijte si screeny! :)


MISCELLANEOUS l Screencaptures l Waiting on Roxie


Lucy Hale jako nikdy předtím

26. května 2016 v 20:22 | charlie |  NEWS

Tak jsme se dočkali! Hodněkrát jsem vám přidávala fotografie z tajného projektu "Waiting on Roxie", typovali jsme co to asi může být za projekt, dneska (26. května 2016) se projekt zveřejnil. Jedná se o krátký film, Lucy Hale v něm nejenom hraje ale je i producentem. Více se dočtete níže z přeloženého článku ze stránky Refinery29. Mě krátký film vyrazil dech, jde v něm vidět, jak je Lucy nadaná a krásná, užijte si ho! :) Překladala jsem to, tak v případě kopírování poprosím o uvedení zdroje, děkuji. :)

Když nehraje teenegerku z Rosewoodu v seriálu Pretty Little Liars, Lucy Hale je zaneprázděná zdokonalením své nové dovednosti: producent. Mezi natáčením PLL a filmováním, 26letá Lucy pracovala na svém posledním projektu "Waiting on Roxie". Pompézní čtyř minutový krátký film herečka produkovala a hrála v něm. Ve videu je Hale s blond vlasy, které měla dočasně jenom na jaře. Hvězda hraje Roxie, burleskní tanečnici s tmavými rty a okouzlujícím spodním prádlem. Sledujeme jak Roxie vstupuje do stinného děsivého divadla před svým vystoupením a připravuje se na noční show. "Chtěli jsme aby to bylo sexy, náladové a podrážděné" řekla Hale Refinery29. "Velmi se to liší od věcí na které jsem u natáčení zvyklá". Prokládají se tam scény ze zákulisí a je tam několik sexy záběrů jak Hale flirtuje s mužem, který má zavázané oči (skoro 50 Shades of Grey). Krátký film má originální hudbu - klavírní kompozice od Anthonyho Kalabretty (přítel Lucy) - dělá kampaň se sexy napětím.
"Waiting on Roxie" byl natočen na začátku tohoto roku v centru Los Angeles. Lucy nás škádlila přidáváním fotografií z natáčení na své sociální sítě.

Režie: Chad Peter
Produkce: Kelsey Deenihan, Chad Peter a Lucy Hale
Kamera: Eric Branco
Make-up: Kelsey Deenihan
Vlasy: Kristen Ess
Kostýmy: Lo VonRumpf
Hudba: Anthony Kalabretta
Mixování hudby: Hall Cantrell
NEOHLÁŠENÁ KONTROLA A NÁBĚR AFFILATES (26.05 - 05.06. 2016)

26. května 2016 v 19:27 | charlie |  SITE INFO

Máme tady po delší době NEOHLÁŠENOU kontrolu affilates, zase mám ve spřátelených stránkách strašný bordel. :( Rozhodla jsem se opět udělat neohlašenou, abych věděla, kdo můj blog vlastně opravdu navštěvuje. :) Taky jsem se rozhodla, udělat menší náběr nových affilates - pokud se někdo do náběru vůbec zapíše. :D Kontrola a náběr potrvají 26.05 - 05.06. Kdo má na blogu hiatus, toho samozřejmě omluvím. Budu ráda, když se zapíše opravdu jenom ten, který chce i nadále zůstat, baví ho navštěvovat můj blog a nedělá to z nutnosti. :) Děkuju všem za pochopení. ♥

přezdívka:
blog:
skupina: affilates/sisters
změnil/a bys něco na blogu? (nepovinné)


přezdívka:
blog:
koho kdyžtak na ikonku:
jsi tady poprvé?