BOYFRIENDS

BOYFRIENDS

24. července 2015 v 16:33 | charlie*
DAVID HENRIE
leden 2007 - březen 2009
David a Lucy se seznámili už ve škole, Davida můžete znát ze seriálu "Kouzelnici z Waverly Place", kde si střihla i tam jeho přítelkyni Mirandu. Ti dva spolu prožili dva roky a dá se říct, že spolu dospívali. Rozešli se v roce 2009, kdy se začali šířit drby, že jí David podvádí se svou seriálovou kolegyní Selenou Gomez, David to nevyvrátil a Lucy se s ním rozešla, protože v něm ztratila důvěru. Baví se ale spolu dodnes a občas se společně objeví na nějaké akci.

ALEX MARSHALL
prosinec 2010 - leden 2011
♥ Alex je klávesista ze skupiny "The Cab". Potkali se na jednom večírku, kde je spolu seznámili její kamarádi. Vydrželi spolu rok a potom se rozešli.

CHRIS ZYLKA
leden 2012 - leden 2013
♥ Druhá velká láska Lucy byl Chris Zylka, který se proslavil hlavně díky ukončenému seriálu "The Secret Circle". Zažili toho spolu hodně, skoro každý den je paparazzi zastihli ruka v ruce, Chris doprovázel Lucy na akce a ona jeho. Zlom ale nastal, když Chrisovi na Twitteru někdo napsal: "Tvoje přítelkyně je nádherná a úžasná. Ale jsem si jistí, že to víš." a Chris na to zareagoval "Nemám přítelkyni, rozhodla se, že je pro mě moc dobrá". Lucy se s ním rozešla a o něco později se jí na Twitteru veřejně omluvil. (Originální TWEET.)

GRAHAM ROGERS
červen 2013 - září 2013
♥ O 2 roky mladší herec Graham se proslavil hlavně díky seriálu "Revolution". Ti dva spolu nejdříve začínali jako kamarádi ale postupem času spolu začali randit. "Je to takové zlatíčko!" říkala o něm Lucy. Dokonce spolu zažili i dovolenou na Hawaii, ale jejich vztah vydržel něco kolem 3 měsíců.


JOEL CROUSE
duben 2014 - červen 2014
♥ Další krátký románek Lucy zažila o 3 roky s mladším country zpěvákem. Ti dva se spolu poprvé objevili v dubnu 2014, kdy si společně vyrazili na basketbalový zápas. Pak se spolu začali objevovat ruka v ruce. Rozešli se v červnu, protože Lucy dokončila svou desku "Road Between" a pokračovala v natáčení "Pretty Little Liars", takže začali mít na sebe čím dál tím méně času. Dnes jsou ale dobrými přáteli a Lucy ho má moc ráda.

ADAM PITTS
říjen 2014 - březen 2015
♥ Adam je britský bubeník ze skupiny "Lawson", je o 2 roky mladší než Lucy a poprvé se spolu objevili na veřejnosti v řijnu 2014, když byli společně na nákupech ruka v ruce. Jednu dobu se spolu nikde neukazovali, pak spolu byli naposledy viděni v březnu 2015.

ANTHONY KALABRETTA
červen 2015 - prosinec 2016
♥ Anthony je hudebník, s kterým byla Lucy poprvé viděna 17.června 2015, když šli společně z cvičení, to jsme se ale domnívali, že jsou pouze kamarádi. Zlom přišel 30. června 2015, kdy spolu odjeli na dovolenou na Hawaii. Pár spolu vydržel přes rok, ale v prosinci 2016 se rozešli, důvod není známý, Lucy si vymazala všechny jejich společné fotky ze svých sociálních sití.

(c)LUCYHALE-ONLY.BLOG.CZ
 
 

Reklama