DISCUSSION

DISCUSSION l Váš názor na "Pretty Little Liars" 7x10?

8. září 2016 v 12:53 | charlie

Ahoj zlatíčka, novinky pořád žádné, tak mě napadlo udělat další diskusi! :) Tentokrát to bude diskuse spíše pro ty, co sledují seriál "Pretty Little Liars" - snad vás je hodně! :D Strašně mě zajímá váš názor na nejnovější epizodu 7x10. Jaké máte z toho pocity a co si o tom myslíte? Líbil se vám tenhle díl?
Opět budu ráda, když se připojí někdo, kdo se připojit chce, nechci aby to někdo vypisoval z nutností. :) Je na vás jak dlouhý váš názor bude, můžete to hodit do jedné věty, klidně i slova! :D Ale taky se můžete vypsat, to nechám na vás, já mám vždy radost z jakéhokoliv vašeho názoru. :)


No, musím říct, že jsem z toho dílu byla docela dlouho v šoku, zapla jsem si ho večer a nemohla jsem z něho ani usnout. :D :D Byl to pro mě naprosto šílený díl, ať už to, že je Alison těhotná - mimochodem bych byla ráda, kdyby byla s Emily :D, že se vrátila Nicole, Noelova hlava to naprosto zabila, postřelená Spencer nebo Toby nabouraný v autě. V tom díle se toho stalo tak strašně moc! :O :D Celý díl jsem měla husí kůži. Ještě jak naschvál si teď budeme muset počkat do dubna, to je k vzteku, fakt. :D Takový díl snad ještě ani nebyl. Docela se bojím, jak to bude pokračovat, zajímá mě, jestli se Ezra třeba nevrátí k Nicole. Taky doufám, že Toby nebo Spencer neumřou, to by byl fakt děs..

DISCUSSION l Krátké nebo dlouhé vlasy?

9. srpna 2016 v 10:11 | charlie

Ahoj zlatíčka, novinky pořád nejsou žádné, asi jsem to opět zakřikla! :( :D Tak jsem se rozhodla dát novou diskusi, naposledy byla někdy na konci června, tak nevidím důvod, proč bych nemohla přidat novou. :) Chvíli jsem přemýšlela o čem diskutovat tentokrát. Nakonec jsem se rozhodla, že mě zajímá váš názor, s jakými vlasy se vám naše kráska více líbí? S dlouhými nebo krátkými vlasy?

Kdo bude chtít, může pouze zahlasovat dole v anketě, a kdo bude chtít, se může opět více rozepsat a napsat, proč se mu Lucy líbí právě takhle. :) Nechám to jen na vás a na vaší fantazii, budu ráda za každý komentář, i za každý hlas v anketě! :) Samozřejmě nikoho do ničeho nenutím.DISCUSSION l Kdo se ti nejvíce líbil s Lucy?

28. června 2016 v 21:43 | charlie

Krásný večer zlatíčka! Všimla jsem si, že poslední diskuse tady byla někdy v březnu, tak jsem si řekla, že to musím napravit. :D Dnes to bude trošku jinačí diskuse, spíše taková hlasovací - snad vám to nevadí. :) Už jednou tady byla diskuse kdo se nejvíce hodí k Lucy - tahle diskuse byla pojatá tak, že jste mohli do komentářů psát, kdo by se vám líbil po boku Lucy, samozřejmě, že vyhrál Ian Harding! :D Teď bude něco podobného, ale s jejími realnými vztahy, které už má za sebou. Chci abyste buď v připravené anketě hlasovali, nebo napsali do komentářů s nějakým vyjádřením, který přítel se vám vedle Lucy nejvíce líbil a s kým jste jí měli nejraději. :) Pro ty, kteří neví, s kým vším Lucy randila se můžete na přehled podívat ZDE, nebo někomu postačí fotky, které jsem pro vás pro připomenutí připravila. :) Už teď se moc těším na vaše názory! :)

Mě se nejvíce Lucy líbila s Davidem Henriem, byli spolu úplně zlatí a byla to jejich taková první velká láska, milovala jsem je spolu v Kouzelnících z Waverly Place. :D ♥ Jinak se mi taky moc líbila po boku Adama Pittse. K Anthonymu mi prostě nesedí, ale hlavně, ať je naše Lucy šťastná. ♥

DISCUSSION l Tvůj názor na Lucy Hale?

12. března 2016 v 22:14 | charlie

Už asi přes měsíc tady nebyla žádná diskuse. Tak jsem se rozhodla udělat novou. :) Téma je takové: Tvůj názor na Lucy Hale. Dost by mě zajímalo co si o Lucy vlastně myslíte. :) Zase se můžete rozepsat a napsat mi třeba co se vám na ní líbí, nebo naopak nelíbí - ale pro ty, ktěří se rozepisovat nechtějí stačí i pár slov. :)

Budu opět ráda za každý váš názor. :) A každému, co se zapojí děkuju!

Tak rozhodně je to pro mě nejoblíbenější ženská osobnost - to vám je asi jasné, když mám o ní blog. :D Miluju na ní její povahu, je strašně hodná a dobrosrdečná, už to jak se chová ke svým fanouškům, přátelům a dokonce i k paparazzi. Vůbec mi nepříjde namyšlená. Taky se mi strašně líbí její styl oblékání, zbožňuju její herecké výkony - samozřejmě i ty pěvecké, má krásný hlas. :) Asi si už nedokážu představit blogovat o někom jiném, Lucy je prostě zlatíčko a mám k ní hodně blízko. ♥

DISCUSSION l Kdo se nejvíce hodí k Lucy?

6. února 2016 v 11:10 | charlie*
Ahoj všichni, máme tady další diskusi - doufám teda, že vás to alespoň trošku baví a je to pro vás takové spestření? :) Jste vážně skvělí, že se zatím zapojujete a někteří se tak rozepisujete, vážně si cením každého, kdo se připojí. ♥ Nebudu to zase dlouho zdržovat, chvíli mi trvalo, než jsem přišla na další téma, ale pak mě napadlo.


Myslím to tak, jaký přítel by se vám k Lucy líbil z osobností. Ať už někdo, s kým Lucy už předtím chodila, nebo někdo úplně jiný. :D Každý z vás musí mít nějaký názor - fantazii. :D Klidně to může být někdo z Pretty Little Liars. :)

No mě by se k Lucy prostě nejvíce líbil Ian Harding, nemůžu si pomoct, ale prostě se k sobě ti dva strašně hodí, už jenom díky Arii a Ezry. Prostě jaký mají mezi sebou v realitě vztah, podle fotografií, videií i jak o sobě navzájem mluví, pořád doufám, že se ti dva jednou dají dohromady! :D ♥


DISCUSSION l Oblíbená mužská a ženská postava z PLL

29. ledna 2016 v 13:15 | charlie*

Ahoj všichni, moc jste mě v minulé diskusi mile překvapili, nečekala jsem, že se vás vyjádří tolik, ale strašně moc mě to potěšilo. ♥ Bohužel Lucy nemá novinky, tak jsem se rozhodla udělat další díl. :) Opět je na vás jestli odpovíte více slovy nebo to shrnete do dvou slov. :D Docela jsem přemýšlela jaké téma dát tentokrát a jelikož před pár dny znova vypukl seriál "Pretty Little Liars" a myslím, že hodně z vás ho sleduje, nebo alespoň předtím sledoval.

Takže dnešní téma je - Vaše jedna nejoblíbenější ženská a jedna nejoblíbenější mužská postava z Pretty Littla Liars.

Stačí, když napíšete pouze jméno postavy, ale kdo bude chtít může mi napsat PROČ zrovna tyhle dvě postavy. :)DISCUSSION l Jak jste poznali Lucy Hale?

24. ledna 2016 v 13:53 | charlie*

Ahoj všichni, přemýšlela jsem, čím trošku "oživit" blog. Tak jsem si řekla proč tady nezaložit něco jako takové diskuse, do kterých se může zapojit úplně kdokoliv. :) Bude to fungovat tak, že vždycky přidám nějaké téma, ke kterému se i já vyjádřím a vy - pokud budete chtít - a to budu moc ráda :D :) odpovíte do komentářů, nemusíte vypisovat žádné slohy, bude stačit klidně i jedna věta a když k tomu dojde klidně i jedno slovo :D je to prostě na vás, jestli se budete chtít rozepsat nebo ne. Téma budu přidávat jak kdy, může to být jednou za měsíc, jednou týdně, nebo vícekrát do týdne, podle toho jak bude čas - a hlavně taky podle toho jestli to bude mít aspoň malý úspěch. :)

Takže začneme prvním tématem, které mě docela dost zajimá a to - Jak jste poznali Lucy Hale? :)

Já mám ráda Lucy Hale už strašně dlouho, asi úplně poprvé jsem jí spatřila v době, kdy začali vysílat Kouzelníky z Waverly Place a Lucy si tam střihla roli Mirandy Hampson, přítelkyni Justina (David Henrie). Byla tam naprosto skvělá! A když začalo jet Pretty Little Liars a já zjistila, že tam má právě Lucy hrát taky, neváhala jsem a začala jsem to sledovat, což vedlo k tomu, že jsem Lucy měla čím dál tím raději, ještě k tomu, když je i skvělá zpěvačka a hlavně to, jak je to milá a dobrosrdečná osobnost. ♥


 
 

Reklama